Renault Megane III 1.4 16v TCe 130KM 2008-2011 - Oceń swoje auto

III
1.4 16v TCe 130KM 2008-2011
lista nadwozi Renault Megane III

Oceny Renault Megane III 1.4 16v TCe 130KM 2008-2011

6% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 14.12.2010 przez

Ogólnie Megi jest OK, poza drobnymi niedoróbkami - porównuję do poprzedniczki jaką miałem przyjemność użytkować w wersji comfort: boki drzwi za dużo plastiku w poprzedniej były wyłożone w całości materiałem, na słupkach bocznych przy szybie przedniej plastik!zamiast materiału, regulacja foteli przednich ohydny drut! w poprzedniej ładnie wkomponowane rączki, pasy bezpieczeństwa na wierzchu! w poprzedniczce dyskretnie schowane, schowki w podłodze mniejsze niż były wcześniej, korytko między fotelami węższe co powoduje że mniej praktyczne - mieści się popielniczka i z boku .... już nic. Ogólnie mam wrażenie, że koncern dotknął kryzys i naszym kosztem to sobie odbijają. Szkoda. Ogólnie pomijając te drobne uwagi reszta OK.

dodano 29.10.2011 przez

UWAGA !!!! To nie jest francuskie auto. Jest baaaaardzo twarde, czytaj mało komfortowe i wcale się nie psuje. Niech każdy zainteresowany odpowie sobie na pytanie na czym mu zależy. A najlepiej wydać podobne pieniądze na używane auto o klasę lub dwie wyższe. Ja już nigdy nie kupię nowego auta tej klasy. Jest małe, twarde, nerwowe na drodze i przez 3 lata straci 50 procent na wartości. Wolałbym raz na jakiś czas coś naprawić ale jeździć komfortowo jakimś mocnym dieselem.

dodano 25.06.2010 przez

Idealny samochów dla małej rodziny. W moim przypadku 2+1. Duży bagażnik, można bez problemu spakować dużą spacerówkę, łóżeczko turystyczne i pozostałe bagaże na wyjazd wakacyjny. Poza tym auto bardzo ładne, ale to rzecz gustu, dobrze wykończone i wyposażone. Karta "hands free" bajka, na początku stare przyzwyczajenia i szukanie stacyjki, teraz nie wyobrażam sobie nic innego. Troche denerwuje czujnik deszczu, czasem wycieraczki pracują za szybko, ale to drobiazg.

dodano 29.10.2014 przez

Stosunek jakości do ceny tego samochodu jest bardzo dobry. Nowoczesne wnętrze, nowoczesny silnik, super wyciszenie, świetne wyposażenie. Silnik 1,4 TCe rewelacja. Wygląd mnie jakoś nie porywa ale jako auto na co dzień i dla rodziny trzyosobowej w zupełności wystarcza. Minusem jest stopniowanie skrzyni biegów, niby 6-ściobiegowa a 6 wrzucamy już po 70 km/h...słabe...tu Renault się nie popisało, trzeba dużo wachlować lub przerzucać z 3 na 5 i jest ok :)

dodano 28.04.2013 przez

Auto bardzo niedocenione przez rynek i klientów. Ci co tutaj piszą negatywy chyba w ogóle tym autem nie jeździli. Spośród wielu aut, które do tej pory miałem te jest najlepsze. Super dynamiczny i zarazem oszczędny silnik z nienaganną kulturą pracy i super wyciszeniem. Układ jezdny i prowadzenie auta to sama przyjemność sama w sobie.

dodano 22.07.2009 przez

Jest to bardzo udany samochód, patrząc na sprzedaż, niedoceniany. Ładny z zewnątrz, ładny w środku. Świetnie się prowadzi. O silniku mogę mówić w samych superlatywach. Można jeździć "benzyną" jak dieslem :-) Zawsze się zbiera. Zawieszenie komfortowe i bezpieczne. Na razie REWELACJA!

dodano 10.03.2015 przez

Auto słabo wyciszone w środku, bardzo kiepskie radio, które często gubi stacje i słabo przełącza się na RDS. Kiepskie miękkie blachy. Widoczne różnice w kolorze poszczególnych blach. Dużo plastiku.

dodano 15.02.2010 przez

Dla moich potrzeb ten samochod jest w zupelnosci wystarczajacy. Dynamiczny, komfortowy,dobrze wyposazony no i ladniejszy od Golfa! Jedynie spalanie moglo by byc mniejsze.

dodano 09.09.2013 przez

rewelacyjne auto, pierwsze renault w życiu i raczej nie ostatnie. niezawodność ale przede wszystkim rewelacyjne prowadzenie, silnik, zawieszenie to poezja.

dodano 09.04.2011 przez

Uważam, że jest to dobry wybór dla młodej rodziny. Ostatnie promocje powodują, że wygrywa z konkurencją niemiecką i czeską stosunkiem jakość cena.