Lista ocen Renault Megane IV (7)

~xxx
Hatchback 5d 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW
Nie do końca mam porównanie, bo to mój pierwszy nowy samochód, ale jestem bardzo zadowolony i kupiłbym ponownie.
~kosik
Hatchback 5d 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW
Auto kupione na wyprzedaży z 17 % rabatem.Duża moc sportowy wygląd(mam wersję GT line) i szybki automat robią z niego małą rakietę.Polecam wszystkim,którzy lubią spokojną jazdę jednak czasem lubią przydusić.Potężny moment obrotowy i sprawny automat sprawiają,że dobrze się tym wyprzedza.Wygodne fotele ,twarde zawieszenie i dobra widoczność sprawiają ,że fajnie się nim jeździ.Rewelacyjne spalanie 6.1 litra( wskaźnik eko pokazuje ,że to 77 % normy)
~Łukasz
Grandtour 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW
Długo analizowałem jakie auto kupić, w grę wchodziła toyota corolla ts,vw golf,skoda octavia,ford focus,honda civic /niestety odpadła bo nie ma kombi-swoją drogą też rewelacyjne auto/.Miało to być auto dla rodziny czyli kombi. Na koniec pojechałem do reno, podchodząc z lekką rezerwa do tego auta.I duże zaskoczenie,wnętrze rewelacja jeżeli chodzi o komfort i wyciszenie,miałem wcześniej nowego golfa 7 i nie dostrzegam tej "przepaści" do...
~Piotrek
Grandtour 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW
Dałem pięć gwiazdek biorąc pod uwagę cenę zakupu. Auto sprawuje się bez zarzutu. Usterek na razie nie ma. Jak na razie mały przebieg, ale w porównaniu z moim poprzednim autem, tj. Leonem FR z 2014 roku który w ciągu pierwszych 3 miesięcy był 5 razy w serwisie m.in. z zawieszeniem i skrzynią biegów, której przez 5 lat nie potrafili naprawić, to jest na prawdę dobrze.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.3 TCe 160 FAP 159KM 117kW
Najlepszy hatchback jakim jeździłem! mówimy o porównywalnych samochodach - 160KM. na prrwdę polecam z czystym sercem!
~Darek
Auto super !