Lista ocen Renault Megane IV (25)

~Jarek
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Działa bez zarzutu chociaż czasami potrafi zazgrzytać (Skrzynia biegów)
~Mariusz 67
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Auto w wersji Intens +dodatki ,jest bardzo funkcjonalne ,przyjemne w codziennym użytkowaniu. Tryby multi-sense pozwalają wybrać coś dla siebie. W trybie Eco samochód nadaje się tylko do toczenia ze stałą prędkością ale faktycznie można zaoszczędzić 0,8-1 litra. Cichy- przy 100 km/h jest niecałe 2100 obr/min. Na razie nic się z nim nie dzieje, jest ok.
1,6
~Andrzej
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
masakra - dziwne odgłosy brzęczenie już od 2000 km zdiagnozowane przez serwis dopiero po roku przy przebiegu 22 tyś . Wymiana na nowa skrzynie przyjechano 5 tyś km i dalej robi się podobnie (Skrzynia biegów)
~T.S.
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Piękne auto, wygodne, bezpieczne, sprawnie się porusza w mieście i na trasie.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Auto super wygląd, wyposażenie GT-Line jak za tą cenę jest OK
~Andrzej
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Przepaść w porównaniu do Civica 2013 1.8 16V 140 KM jeśli chodzi o komfort jazdy.
~Bartek
Hatchback 5d 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
zaskoczyło mnie,że auto z tym silnikiem potrafi się tak dynamicznie pozpędzać (Silnik)
~Symfonia
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Świetne auto, prócz bieżących napraw eksploatacyjnych nic się nie dzieje. Wszystko jest "pod ręką", wygodne fotele, nieco mniej miejsca dla pasażerów z tyłu. Pojemny bagażnik. Świetne podświetlenie wnętrza.
~qaz
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Całkiem zwawy ale potrafi się przydusic na niskich obrotach (Silnik)
3,2
~Andrzej -Kraków
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Mam problem z dziwnymi odgłosami ze skrzyni biegówlub sprzęgła. Dziwne brzęczenie . Z tego co wiem jest więcej takich aut nie tylko w Polsce a serwis Renaul umywa ręce nie wiem gdzie szukać pomocy bo dzieje mi się to od około 2000 km a mam przejechane 12000 (Skrzynia biegów)