Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW 1999-2003 (93) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 117 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~t0malson
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto stworzone dla ludzi o bardzo dużych głowach i krótkich nogach, bowiem miejsca do dachu jest tyle że można jeździć w cylindrze, natomiast nóg nie da się rozprostować nawet na przednich fotelach nawet po cofnięciu ich do oporu - nie dosięgniesz kierownicy, ale kolana nadal będziesz miał przegięte. Jestem średniego wzrostu - 175cm Tylne fotele są tylko dla dzieci. Normalnej postury człowiek tam się nie mieści bo są zbyt wąskie.
~Piotr
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Z zewnątrz auto wydaje się dość krótkie i takie rzeczywiście jest. W środku jednak dzięki wysokiemu położeniu siedzeń siedzi się doskonale. Nawet przy maksymalnym uniesieniu fotela kierowcy zostaje sporo miejsca nad głową (a niski nie jestem - 187 cm wzrostu). Podłokietnik poprawia komfort jazdy. Z tyłu również - bardzo duża ilość przestrzeni + stoliki dla dzieciaków i regulacja pochylenia i odsunięcia tylnych foteli. Doskonała sprawa.
~Grzegorz
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wcześniej miałem seata cordobę, różnica jest ogromna. Siedzi się trochę jak na stołku. Fajne są schowki pod podłogą, można pochować zbędne przedmioty.Bagażnik nie jest zbyt duży ale wystarcza. Mam 190 cm wzrostu, miejsca mam dość a i pofiglować z żoną na leśnym parkingu też można swobodnie. Naszym następnym samochodem pewnie też będzie van, bo jest jakiś taki przestronny. Wszystko się w nim mieści, żona mówi \"domek na kółkach\".
~Kondor
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
z przodu dobrze. kierowca ma duży zakres regulacji fotela. pasażer z przodu też ma wystrczającą ilość miejsca. (choć ja mam zamontowany zestaw głośnomówiący i jak czasem jadę jako pasażer to mi się siedzi niezawygodnie). Ale tył jest tragiczny, każdy kogo wiozę stęka, że jest za pionowe oparcie. I uważam że tu nie ma się co przyzwyczajać. Mam każdemu, kogo wiozę, mówić "musisz się przyzwyczaić"
~Older
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nie ma tutaj na co narzekać. Pozycja za kierownicą jest wygodna a miejsca jest dość. Nie wiem jakie zdanie będą miały osoby wysokie, ja niestety nie zostałem obdarzony wzrostem koszykarza dlatego się nie przekonam, jednak osoba o moim wzroście (175) zapewne nie będzie mieć powodów do narzekań.
~Maniac
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przestronne, pomysłowe wnętrze, praktyczny bagażnik z możliwością powiększenie przez przesunięcie foteli drugiego rzędu. Regulowane oparcia tylnych skrajnych foteli bardzo poprawiają komfort. Duża ilość dodatkowych schowków, kieszenie w drzwiach i w oparciach przednich foteli + stoliki.
~Oczer
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
pasażerowie mają super ponieważ jest płaska podłoga żadnych progów pośrodku,może trochę fotele są za wąskie albo mnie się tylko wydaje (za duże de he he he ) z przodu to samo siedzi się jak na dobrym krześle z podparciem na łokieć prawy
~mroofczak
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Dużo miejsca na nogi i głowę (mam 184cm) zarówno z przodu i z tyłu. Dodatkowo tylną kanapę stanowią trzy niezależne fotele. W piątkę można dość wygodnie podróżować. Kanapa szeroka, fotelik wpięty z tyłu nie przeszkadza pasażerom z tyłu.
~arrtureno
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jest spora przestrzeń dla kierowcy jak i pasażera. Z tyłu też pasażerowie mogą się poczuć swobodnie. Miejsca jest sporo i każdy ma swój fotel. Sama pozycja jak się siedzi wysoko czuje się jakby się jechało samochodem o klasę wyższą.
~marcinex_psv
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Rewelacja - w 110% jest dla mnie wystarczająca. Mam 194 cm wzrostu i siedzę wygodnie zarówno z przodu jak i z tyłu. Podczas wyjazdu na mazury (650 km w jedną stronę) wszystkim siedziało się wygodnie + pojemny bagażnik, zmieściło się wszystko.
Renault Scenic I Minivan