Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW 1999-2003 (70) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 140 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~t0malson
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Duża utrata wartości to jedna z największych wad sceniców. Można go tanio kupić, ale trzeba mieć świadomość, że za rok odda się go za połowę ceny. Zazwyczaj jest tak że auto traci wartość do pewnego momentu, a następnie utrzymuje wartość wokół pewnej granicy, powiedzmy te 3000 zł za dobrego golfa. Zasada ta nie dotyczy renault, bo nie ma na nie takiego popytu, Meganki można już kupić w cenie poniżej tysiąca złotych i podejrzewam że podobny...
~rafalzabrze
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Za 11 tyś plus 2 tyś w to co trzeba było zrobić (rozrząd i tarczo łożyska tył ) dostałem rodzinnego VAN’a Renault Scenic wersja Dynamique z dowolnie wyjmowanymi siedzeniami , z automatyczną klimatyzacją, ESP, ABS, 6 poduchami, pełną elektryką przód i tył , tapicerką pół-skórzaną, radiem CD sterowanym z kierownicy tak samo jak komputer pokładowy. Generalnie brać, montować LPG i cieszyć się – wypady polskimi drogami nad morze stają...
~Leloch
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Za 66 tyś full opcja bez skóry,alufelg, podłokietnika i gpsu to cena moim zdaniem atrakcyjna bo za porządne wykonanie i niezawodność nie ma zbyt wysokiej ceny,do tego bardzo uprzejmy i znajacy sie na rzeczy serwis do którego jeżdzi się z przyjemnościa oraz obsługa klienta która troszczy się o właściciela autka i dzwoni(!!) pytając co by sie chciało porawić czy się jest zadowolonym z zakupu itp....był to dla mnie, w porównaniu to konkurencji,...
~Older
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto plastikowe, absolutnie nieidealne, z wieloma wadami, ale swoją rolę spełnia. Swoje odzwierciedlenie to ma, bo Scenici są naprawdę tanie patrząc jakie wyposażenie oferują. Jak to mówią „widziały gały co brały”. Do ceny należy jedna doliczyć jeszcze koszty napraw, do których na pewno będzie się trzeba prędzej czy później przygotować.
~MaHr
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
W tej klasie niema tyle w takiej cenie. Jest prawie wszysko w wersji podstawowej. Skoro się płaci za Trabanta trudno wymagać Mercedesa. Ale czy nie warto by było dopłacić jeszcze 10% i mieć frajbę z autka z topu jakości użytych materiałów i z usuniętymi niedoróbkami konstukcyjnymi i technologicznymi?
~Rumcajs
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Szukałem swojego egzemplarza kilka tygodni. Dałem 7k za samochód, sprzedałem trochę drożej. Stosunek tego co dostałem kupując auto a cena zakupu to krótko mówiąc bardzo opłacalna inwestycja. Nie żałuję. Scenic jest z reguły lepiej wyposażony od konkurencji.
~Roberic
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Za mniej niż 11 tys. kupiłem samochód, który sprawdził się dla 4-os. rodziny. Nie bez wad, ale biorąc pod uwagę właśnie cenę to minivan rodzinny jak się patrzy. Niestety drobiazgi denerwują i mogą zniechęcać. Na pierwszego minivana w sam raz.
~mroofczak
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Powyżej 10-cio letnie auto musi mieć swoje wady. W moim lakier bezbarwny lekko się łuszczy, plastiki są twarde i trzeszczące. Biorąc pod uwagę że jest to auto do 10 tyś. złotych to można na to spojrzeć przez palce.
~wredny
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
za ta cene nie spodziewalem sie niczego super, ale w koncowej ocenie jest ok, mam mesia 230 kompresor z tego samego rocznika i byl czensciej u mechanika niz reno ( ale za to mesiem sie przemieszcza konfortowo )
~romulus13@poczta.onet.pl
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Cudo auto,nic nie skrzypi , na trasie rakieta , a skórzane siedzenia rewelacja , nawet plastikowe błotniki dzięki którym z małej stłuczki na parkingu wydziemy z nieuszczuplonym portfelem
Renault Scenic I Minivan