Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW 1999-2003 (82) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Older
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Po skrzyni kolejny wielki minus. Wyciszenia tu niemal nie ma. Dodajcie do tego wysokie obroty spowodowane brakiem szóstego biegu i macie gotowy okropny ryk. Nie jest to przyjemne na dłuższą metę. Mam wrażenie, że wygłuszenie znajduje się jedynie na przegrodzie między silnikiem, a wnętrzem, w drzwiach na pewno go nie znajdziecie. Niestety to jedyne wygłuszenie stało się przysmakiem dla kun i znikło z mojego samochodu, co przyczyniło się do...
~Rumcajs
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
To jest MPV więc krótka maska. Silnik jest głośny, planowałem zakup mat wyciszających pod maskę. Na autostradzie do 120 km/h jest ok, ale powyżej kiepsko - silnik głośny i dodatkowo dochodzą słyszalne opory powietrza (autko jest wysokie). Ogólnie im wyższe obroty tym jest głośniej. Moim zdaniem dobre maty skutecznie go wyciszą
~Piotr
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Na niskich obrotach silnika nie słychać. Powiedzieć można, że do 160 km/h w środku też jest na tyle cicho, że można prowadzić rozmowy szeptem. Więcej niż 160 nie jechałem, więc wypowiedzieć się nie mogę. Względem wyciszenia porównywalne było jedynie BMW e39 523i które kiedyś użytkowałem.
~t0malson
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jest raczej głośno, szumi dookoła wiatr, silnik hałasuje, antena na dachu gwiżdże jeśli nie jest położona prawie na płasko, dmuchawa nawiewu buczy. Wyroby golfo - podobne są znacznie cichsze.
~Tomek
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wyciszenie jest bardzo dobre nie dochodzą do wnętrza hałasy czy szumy wiatru.NIESTETY SILNIK SŁYCHAĆ ZA MOCNO przy większych prędkościach, ale ja mam włączone radio więc jest ok.
~Roberic
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Do 120 km/h jest ok. W ogóle 120 km/h na godzinę to takie maks optimum dla tego samochodu. Potem zaczynają się eksperymenty. Jechałem oczywiście też 160 km/h, ale to już w ramach ciekawostki tylko.
~mateusz_soboni
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
W samochodzie jest bardzo cichutko. Silnik na wysokich obrotach, a w samochodzie bardzo cichutko. Aż za cicho. Gdy jedziemy w trasę, w tym samochodzie można spać.
~rafalzabrze
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Na wolnych obrotach słychać nic. Do 90 jest super , potem coraz głośniej większość hałasu powoduje opływ powietrza, Powyżej 140 słychać już silnik – ale za to ma fajny pomruk :)
~Kondor
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
silnik głośniejszy od zwykłej meganki, przy 150 km/h bardzo głośny. (drzwi słabo wyciszone, gdy słucham radia, osobie na zewnątrz wydaje się że słucham go bardzo głośno)
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
8,4
8,2
~marcin0218
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Od 100 kmh w zwyż robi się coraz głośniej w kabinie a rozmowa przy 140 nie jest komfortowa. To chyba główny i jedyny mankament tego auta.
Renault Scenic I Minivan