Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.6 i 90KM 66kW 1996-1999 (49) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Jeśli chodzi to ta część muszę powiedzieć,że to jest katastrofa.Przy deszczu parują szyby i dmuchawa nie daje sobie rary z usunięciem zaparowanych szyb,a szczegulnie bocznych.
~jacekchoj1
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
wentylacja i ogrzewanie jak do tej pory nie zawodzi szybko grzeje pasażerowie też są zadowoleni,przy przymrozkach bardzo szybko szyby są odmrożone i nie parują
~Maciek
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
niestety brak klimy latem jest nie do zniesienia, ale zima - super - podgrzewane fotele i szyba przednia - od razu ciepło i odparowane szyby
~Paweł
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Działa już tylko wewnętrzny obieg. Przy zewnętrznym występuję dziwne stukanie spod deski rozdzielczej. Mechanicy nie chcą się za to brać.
~Pawlik
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Wentylacja jest niezadobra, ogólnie renówki nie grzeszą dobrą wentylacją. Ogrzewanie nie rozpala do czerwoności
~Mariusz.
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Pomimo duzej przestrzeni wnetrza, ogrzewanie i klimatyzacja działa dobrze pod warunkiem regularnego przeglądu (dot. klimy).
~Patryk
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Zadowala mnie to że w tym aucie gdy nie ma klimatyzacji to ma 2 szyberdachy. To jest duży plus.
~rafik
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
W zimę tragedia, autko długo się nagrzewa, wentylacja jest dobra szybki odparowują moment
~NIE POLECAM !!!!
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Klimatyzacja niewiele daje bardzo długo trzeba czekać az wogóle się poczuje że jest włączona
~Irydius
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Grzeje jak z piekła a chłodzi jak z Syberii. Ciężko pokrętłem uzyskać dobrą normę.
Renault Scenic I Minivan