Lista ocen Renault Scenic I (331) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 509 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aka
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
poważnym problemem scenica jest elektryka - ciągle pada; problem z immobilaiserem; trzeba uważać na ukłąd hamulcowy;
~Erg
Minivan 1.6 i 75KM 55kW
Wymiana tulei w przednim zawieszeniu ( wyszło na przeglądzie) no i niestety po zimie rdza na progach i podwoziu.
~Mariusz.
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Dwa razy stałem na drodze 1. Skrzynia biegów. 2. Immobilizer zablokował zapłon. Pozostało holowanie do warsztatu.
~Juwe
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Do 150000,0 tylko naprawy zawieszenia (nie lubi dużych obciążeń) i układ wydechowy - ten wysypał się jeszcze na gwarancji.
~albert
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Byłoby doskonale, gdyby nie konieczność wymiany wału napędowego. Niestety nie można go zregenerować tylko trzeba zakupić nowy.
~olo
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
po 82 tys. pękł pasek rozrządu, a miał wytrzymać 120 tys. na dodatek auto było serwisowane i miało przegląd po 80 tys.
~Zbój
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Trzeba było wymienić wał napędowy, ale nie wiem, czy to samochód, czy też warsztat, bo było to zaraz po przeglądzie
~wpasich@wp.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Takie awarie silnika nie powinny wogóle mieć miejsca!!! (patrz pkt.1). Dobrze, że nie skończyło się wypadkiem.
~edward
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Miałem tylko jedną przez oszustwo sprzedającego. Urwał mi się rozrząd, poza tym większych usterek nie było.
~radzio-lapy
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
nie wiem czy wymianę sprzęgła rozrządu można zaliczyć do usterek , w sumie to wymiana bierząca