Lista ocen Renault Scenic I (354) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 486 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hary
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Przestrzeń... jak się wyjmie siedzenia z tyłu to się ma przestrzeń, dziwnie się w tym siedzi ani to osobowe ani to bus. Bała ilość schowków - nic nie utkniesz. Generalnie masakra, jakby mi przyszło jeszcze z dzieckiem tym jechać... to wolę smarta.
~mroofczak
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Dużo miejsca na nogi i głowę (mam 184cm) zarówno z przodu i z tyłu. Dodatkowo tylną kanapę stanowią trzy niezależne fotele. W piątkę można dość wygodnie podróżować. Kanapa szeroka, fotelik wpięty z tyłu nie przeszkadza pasażerom z tyłu.
~arrtureno
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jest spora przestrzeń dla kierowcy jak i pasażera. Z tyłu też pasażerowie mogą się poczuć swobodnie. Miejsca jest sporo i każdy ma swój fotel. Sama pozycja jak się siedzi wysoko czuje się jakby się jechało samochodem o klasę wyższą.
~marcinex_psv
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Rewelacja - w 110% jest dla mnie wystarczająca. Mam 194 cm wzrostu i siedzę wygodnie zarówno z przodu jak i z tyłu. Podczas wyjazdu na mazury (650 km w jedną stronę) wszystkim siedziało się wygodnie + pojemny bagażnik, zmieściło się wszystko.
~frvti
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
nawet wysokie osoby znajda dla siebie miejsce, szkoda tylko ze tylne siedziska sa podzielone na trzy odrebne fotele, osoby o wiekszej wadze moga sie tam zle czuc no ale to jest samochod rodzinny z przeznaczeniem na trojke dzieci z tylu:)
~Tomek setunia_1969@vp.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Ważę 110kg przy wzroście 170cm. Jest to jeden z niewielu samochodów do którego wsiadam bez zadyszki. Doskonałe mozliwości zmiany pozycji za kierownicą, ale uwaga - bardzo niewygodny fotel -co 100km muszę robić przerwę w podróży bo mnie d... boli.
~Al(chemik)
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
bardzo dużo miejsca dla kierowcy oraz całej czwórki pasażerów, z tyłu 3 oddzielne fotele, dużo miejsca na nogi. Na tylne siedzenia można wsiadać wchodząc do samochodu przodem, dla porównania w klasycznym aucie osobowym zazwyczaj wsiadamy tyłem.
~krosant
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Jak na te klase auta wzor, chociaz uwaga dla wozacych dzieci w fotelikach - bardzo waskie fotele z tylu zintegrowane z klamrami pasow, po wlozeniu fotelika, zapiecie dziecka to makabra, bo kazdy fotelik dzieciecy jest szerszy i zaslania klamre
~Rumcajs
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przestrzeni jest masa - tylko pasażer środkowy z tyłu ma węższy fotel ale można temu zaradzić wysuwając go trochę do przodu względem pozostałych. Fotele mają regulowane oparcie, także te z tyłu. Ogólnie rewelacja
~rafalzabrze
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bajka! Nigdy więcej małych, niskich , ciasnych aut! Mój pierwszy VAN i następny też będzie VAN. Po zakupie auta i przedstawieniu go mojej 3,5 letniej córce – „Tata ale duże auto , mogę się bawić i skakać.”