Lista ocen Renault Scenic I (430) - Całokształt

Na liście zabraknie 410 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ogorras
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
auto z ogromnym bagażnikiem, wysokim siedziskiem i w miarę dobrą widocznością, ślinik dość dynamiczny, choć czasem brakuje tego \"gazu\" pod noga, na pochwałę zasługuje komfort podróżowania, przejrzystość i prostota wnętrza oraz małe spalanie... duży minus za części do auta - są bardzo drogie, mimo wszystko samochód mało awaryjny z przystępną ceną i z tego względu polecam...
~Arek
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Moja ocena tego autka jest bardzo wysoka biorąc pod uwagę, żę jest to francuz. Z racji tego, że miałem już francuza mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że myśl techniczna idzie do przodu i pomału, albo nawet i szybciej doganaiają Niemców i Japończyków, a ich auta nie są już takie delikatne, jak w latach poprzednich, w szczególności 70 tych, 80 tych a nawet 90 tych.
~Jarek
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Auto śwetnie sprawdza się w zimie. Mieszkam trochę w Krakowei trochę w Zakopanem i na takie krążenie jest super. Tylny napęd włącza się w sposób nieutrudniający życia kierowcy. Auto raczej średnio nadaje się na dłuzsze trasy międzymiastowe ze względu na hałas i zużycie paliwa. Typowy SUV o zgrabnym ponadczasowym wyglądzie i całkiem sporych wymiarach wnętrza (bagażnik też jest OK).
~robroj1@poczta.onet.pl
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Pomimo drobnych wad konstrukcyjnych (nawiew, amortzatory, małe koła ....) samochód godny polecenia dla wszystkich amatorów wygodnej podróży z dużą ilością bagażu i rodziną. Ja jestem z nigo bardzo zadowolony i następny też będzie taki. Przy odrobinie fantazji można z niego zrobić niezłe "cacko". ja na ten przykład bez dużych przeróbek zamontowałem system Video.
~ololo@xp.tp.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Ogólnie fajne auto, wysokie, przestronne jednak ogrom plastików może trochę denerwować. No i ten ponawiający się problem z układem elektrycznym (komputer pokazuje awarię układu hamulcowego i wyłącza ABS, włączają się świece żarowe-same przy dużych prędkościach). Pomimo tego polecam, za stosunkowo niewielkie pieniądze otrzymujemy dobrze wypasione rodzinne auto, no i bezpieczne.
~marek
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto jest pakowne, wygodne, tanie w zakupie i użytkowaniu dobre do jazdy w mieście jak i w trasie. Silnik 1.6 troszkę słaby ale oszczędny i do spokojnej jazdy wystarczający. Świetna widoczność. Awarie jakie mnie spotkały to naprawa klimatyzacji, (regeneracja sprężarki i wymiana chłodnicy) ale auto ma swoje lata. Przydałyby się troszkę lepsze hamulce.
~Seico
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Był to mój pierwszy "francuz" tak bardzo i nagminnie karcony przez liczne grono. Jednak pomimo gorzkich słów na temat francuskich samochodów teraz zdecydowanie mogę stwierdzić, że byli to chyba miłośnicy aut niemieckich. Auto za niewielką cenę, z takim wyposażeniem i wygodą w podróżowaniu to naprawdę rzadkość w świecie motoryzacji.
~Maniac
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Z czystym sumieniem polecam ten model rodzinom z dziećmi. Jeśli ktoś może zainwestować to polecam poszukać dobrze wyposażonego egzemplarza z końca produkcji 01-03. Nie spieszyć się, jest na prawdę bardzo duży wybór (my szukaliśmy 3 miesiące). Jeśli ktoś ma mniej gotówki i dużą rodzinkę śmiało polecam starsze roczniki w bardzo dobrych cenach.
~jacekchoj1
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
auto sprytne rodzinne i wielozadaniowe jak na obecne czasy tanie w utrzymaniu pod względem spalania i części wbrew opiniom o autach francuskich auto sprawuje się nienagannie jeżeli chodzi o pierwsze wydania i roczniki nie ma problemu z częściami są dostępne nowe i to w dostępnych cenach jak również można bez problemu dostać używane części
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I
6,6
9,2
8,2
10,5
~sanford75@o2.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Dla rodziny lub małej firmy. Trwały silnik DTI z bezpośrednim wtryskiem paliwa o mocy 98 KM. Zwykłe mechaniczne wtryski odporne na wszelkiego rodzaju paliwo, w przeciwieństwie do delikatnych i drogich wtrysków w silnikach CDI,HDI,DCI, JTD. Moc wystarczająca do poruszania 1300 kg masy. Duża przestrzeń 400 l bagażnik. Przeciętny komfort resorowania.