Lista ocen Renault Scenic I RX4 (38) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wczymzecz@poczta.onet.pl
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Na razie nic, ale niespełna pół roku to za mało na obiektywną ocenę. (dodane w rok od zakupu) może troszkę zaskoczony, gdyż usterek spodziewałem się więcej - uaktualniam pod wpływem zapytania od jednego z internautów: - przestał działać przycisk szyby tylnych drzwi, otwiera ale nie zamyka. Sterowanie z pozycji kierowcy wciąż działa. Sam nie wiem, może od zakupu nie działał. - podczas oberwania chmury ze szpary pod schowkiem pasażera...
~kierowca_bombowca
RX4 2.0 i 140KM 103kW
na początku lubiły się przepalać żarówki od podświetlenia przyrządów, teraz jest ok. zaśniedziałe styki w tylnych lampach powodują ich miganie przy włączonym kierunkowskazie - trzeba regularnie czyścić, wtedy jest ok.
~Rx4
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Wymieniłem wszystkie klamki w środku ponieważ były pękniete przy śrubach mocujacych. Odpadł przycisk otwierania szyby i klapy bagażnika, dało się otwierać patyczkiem od lizaka
~filip
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Czasem wariuje czujnik ciśnienia w kołach, czasem zapali się na chwilę ABS. a za chwilę gaśnie. Reszta działa idealnie.
~yari
RX4 2.0 i 140KM 103kW
niby francuski, ale jakos te drobiazgi mnie jeszcze nie dobijaja swoja awaryjnoscia, no chyba, ze te swierszcze :)
~tobik
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Rzeczy eksploatacyjne wymienia sie w kazdym aucie... Raczej trwale elementy zawieszenia. W sumie nie ma czego sie doczepic...
~Robert M
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Co chwile w serwisie...jak nie to to tamto i tak cały czas szczególnie zawiesznie,układ wydechowy,ABS,wspomaganie...
~gstroy
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
Jak dotąd jedna drobna naprawa - musiałem poprawić zamocowanie bocznej listwy ochronnej na drzwiach.
~rafał
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
wymieniałem pasek klinowy pasek rozrządu napinacze do tego koszt ok.650 zł duzo schowków ma to jest jego plus
~albert
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Od maja 2001 przepaliła się tylko żaróweczka podświetlenia przycisku opuszczania szyby.
Renault Scenic I RX4