Lista ocen Renault Scenic I RX4 (38) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wczymzecz@poczta.onet.pl
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Przy wzroście 177 trudno wyrażać tutaj opinię. Ja dźwigam fotel maksymalnie jak się da wysoko, bo lubię tak jeździć swoją \"terenówką\" haha. Miejsca nad głowami jest dużo, również z tyłu. Fotel pasażera również regulowany dół/góra. Nie mając długich nóżek z przykrością stwierdzam, iż siedząc jako pasażer z przodu opieram nogi na grodzi silnika, czego nie znoszę. Mam wrażenie, że zaraz wtłoczy mnie to do fotela. Troszkę chyba mało tu miejsca....
~yari
RX4 2.0 i 140KM 103kW
tu pelne brawo! wnetrze scenica mnie powalilo swoja iloscia miejsca, co prawda jazda w trzy osoby na tylnym fotelu, to porazka (stad u mnie na stale sa cztery fotele, tylni srodkowy kurzy sie w garazau), no i niestety instalacja butli gazowej w bagazniku, rowniez jest jakas pomylka (ale nie ma alternatywy), natomiast przestrzen dla kierowcy i pasazera, a takze mozliwosci regulacji wszystkich foteli, powoduja, iz w cztery osoby mozna naprawde...
~hanskloss2004@yahoo.com
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Miejsca wiele. Do dupy tylko jedna sprawa: jak wsadzicie fotelik dziecka to nie zapniecie mu pasów po ludzku. Źle pomierzyli, gniazda pasów za głęboko schowane. Cholernie niewygodne. Cholernie. Dzieciak się musi naoglądac wkurzonego starego, który nie moze normalnie zapiąć dziecku pasa.
~gstroy
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
Idealnie. Jak przeglądam recenzje nowych samochodów, to śmiech mnie bierze, że brakuje w nich miejsca na nogi z tyłu. Tutaj bez problemów. Dodatkowo tylne fotele można przesuwać w przód lub w tył. Przednie oczywiście też, a do tego fotel kierowcy ma regulację wysokości.
~Rx4
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Przestrzeni w środku jest bardzo dużo, każdy fotel jest pojedyńczy. Tylne fotele można łatwo zdemontować jak i przesuwać je w przód i tył. Pasażerowie z tyłu mają dodatkowo do dyspozycji 2 stoliki zamontowane na oparciach przednich foteli.
~marek1313@onet.eu
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Generalnie miejsca jest naprawdę wystarczająco, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Jednak trzeba się przyzwyczaić, że tu się "siedzi", a nie "leży":)
~Pawel
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Dużo miejsca dla pasażerów i kierowcy, duży bagażnik, ogólnie dobra funkcjonalnośc. Bardzo dobry na długi i krótkie trasy.
~kierowca_bombowca
RX4 2.0 i 140KM 103kW
każdy ma oddzielny fotel, chociaż środkowy w drugim rzędzie jest znacznie węższy niż pozostałe. stosunkowo nieduży bagażnik.
~infor946
RX4 2.0 i 140KM 103kW
z przodu rewelacja, z tyłu raczej siedzenia trochę za wąskie (raczej dla dzieci) - nad głowa nawet 2metrowiec ma jeszcze zapas
~totalnie wkurzony
RX4 2.0 i 140KM 103kW
z tego byłem bardzo zadowolony, łatwość wyjmowania tylnych foteli, schowki, bardzo funkcjonalny, jak dla mnie super.
Renault Scenic I RX4