Lista ocen Renault Scenic I RX4 (34) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wczymzecz@poczta.onet.pl
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Zazdroszczę dochodów osobom, które kupowały RX4 w latach 2000-2003 w salonach za stokilkadziesiąt tysięcy złotych. Myślę, że zrobiły jeden z gorszych interesów w życiu, ale skoro było ich na to wtedy stać to chwała im za to. Dzięki takim na rynku wtórnym pojawia się coraz więcej podobnych aut. Kupiony w 2008 roku za dwadzieściakilka tysięcy złotych egzemplarz z 2001 spełnił pokładane w nim oczekiwania. Ciężko było znaleźć model o lepszej...
~hanskloss2004@yahoo.com
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Powiem Wam, że uważam, że zrobiłem dobry interes: kupiłem to auto za 18 tys + wymiana rozrządu (całego, z kołem zmiennych faz) za 1500, czyli 19.500 i mam naprawdę prawie luksusowe, duże auto, o dynamicznym wyglądzie, niewielkim, prawdziwym (znałem własciciela przez cały okres kiedy używał samochodu) przebiegu (118 tys) cichutkim silniku, całkiem mocnym (140KM). Smiało moge powiedzieć: Value for Money.
~gstroy
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
Jak wyżej. Podobny rocznik z takim wyposażeniem, tj. 6 poduszek, ABS, ESP, autoklima, pełna elektryka (wszystkie szyby i lusterka), radio CD ze sterowaniem przy kierownicy, napęd 4x4, komputer, itp. kosztuje co najmniej 15 tys. więcej. Do tego serwisowanie nie jest kłopotliwe, bo wiele części pasuje od zwykłego Scenica.
~yari
RX4 2.0 i 140KM 103kW
cena zakupu bardzo atrakcyjna, niestety zaraz doplacasz na bierzace i zalegle naprawy (ciagle jest cos do zrobienia), ale generalnie jestes zadowolony :) i wcale nie trzeba sie bac francuskiej jakosci, przy tym wieku auta, kraj pochodzenia nie ma znaczenia, zawsze jest cos do zrobienia :)
~tobik
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Jest to chyba najtansze rozwiazanie na rynku w segmencie aut 2000-2003 ci co mysla nad zakupem freelandera, niech lepiej dobrze sie zastanowia. Wykonanie i ergonomia scenica jest 10 razy lepsza niz np freelander
~kierowca_bombowca
RX4 2.0 i 140KM 103kW
w chwili zakupu jako jedyny oferował za swoją cenę tyle miejsca, dobry 2-litrowy silnik, klimatyzację, radio i parę innych rzeczy. inne samochody z takim wyposażeniem kosztowały 10-15tys zł więcej.
~Rx4
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Ceny samochodów są bardzo niskie, ale trzeba dobrze obejrzeć auto przed zakupem, najlepiej u jakiegoś dobrego mechanika, zawieszenie i wycieki oraz podpory wału przede wszystkim
~marek1313@onet.eu
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
No nowy był zdecydowanie za drogi, choć w tej klasie można zaobserwować co rok i tak tendencję zwyżkową cen nowych wozów.
~LuiM@poczta.fm
RX4 2.0 i 140KM 103kW
no cóż, cena początkowo zwala z nóg, ja kupiłem 2-latka za ok. 50.000 i uważam że ta cena jest akuratna, firmo - spuść trochę ! ;)
~Jarek
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Używane samochody w dobrym stanie warte są zakupu. Ich cena jest bardzo rozsądna w stosunku do innych SUVów.
Renault Scenic I RX4