Lista ocen Renault Scenic I RX4 (39) - Widoczność

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wczymzecz@poczta.onet.pl
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Z perspektywy kierowcy samochodów osobowych jestem zaszokowany frajdą podróżowania z głową na wysokości 1,8 metra nad asfaltem. Korek, skrzyżowanie... nie ma znaczenia. Jeśli tylko nie ma zbyt wielu ciężarówek i ambitnych służbowych dostawczaków typu Caddy czy Kangoo pogląd na sytuację na drodze doskonały. Mocno przeszklone wnętrze, jasno w środku. Miodzio. Lekko gorzej, jeżeli na środkowym tylnym siedzeniu ktoś siądzie, ale to nie tylko...
~yari
RX4 2.0 i 140KM 103kW
jest bardzo dobra widocznosc, bo i wysoko i naokolo, do momentu ...kiedy wjedziesz gdzies wasko, wtedy nie widzisz zadnego naroznika z miejsca kierowcy (jestem bardziej wysoki, niz niski), a do tego kolo zapasowe, ktorego rowniez nie widac... generalnie w ciasnych garazach, trzeba sie nauczyc odleglosci ;)
~tobik
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Koledzy sie smieja ze widac mnie jak w akwarium, czyli generalnie widocznosc jest doskonala, troche jak sie cofa trzeba sie przyzwyczajic ze za szyba ma sie jeszcze te 15-20 cm kola zapasowego, ale na lusterka mozna cofac bez obaw...
~gstroy
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
W sumie doskonale. Jedyny problem przy parkowaniu tyłem, bo tam trzeba wyczuć, gdzie kończy się samochód. Ale tak samo jest w wielu osobówkach. Natomiast w trasie super, bo widać nad dachami innych pojazdów, co się dzieje.
~marek1313@onet.eu
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Siedzi się wyżej, więc na widoczność nie można właściwie narzekać, lecz mimo to wymaga wprawy i przyzwyczajenia, zwłaszcza przy cofaniu, ponieważ z tyłu jest na klapie koło zapasowe. Ogólnie ok.
~filip
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Dość słabo wygłuszony. Miałem niedawno takiego samego, ale zwykłej wersji i był głośniejszy. Być może SportWay ma lepsze wyciszenie. Nie wiem, szału nie ma ale tragedii też nie..
~Pawel
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Gdy siedzenie kierowcy jest podniesione do góry, czasami na zakrętach widoczność może ograniczać lusterko oraz wsporniki szyby przedniej. Oprócz tego widoczność jest dobra
~Rx4
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Widoczność jest bardzo dobra w każdą ze stron. Duże szyby i stosunkowo wąskie słupki sprawiają że na każdej krzyżówce nie ma problemu z widocznością
~MAGIC MAN
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
CIEZKO SIE PRZYZWYCZIC DO WIDOKU Z WYZSZEGO AUTA , ALE INNI KIEROWCY INSTYKTOWNIE BOJA SIE DUZYCH AUT I ZWYCZAJNIE NIE "WCINAJA SIE " PRZEDE MNIE
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I RX4
12,0
~totalnie wkurzony
RX4 2.0 i 140KM 103kW
widocznośc jak dla mnie świetna, jedynie jak się cofa patrząc przez ramię w tylną szybę dobrze mieć zagłówki schowane w tylnych fotelach.
Renault Scenic I RX4