Lista ocen Renault Scenic I RX4 (43) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wczymzecz@poczta.onet.pl
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Silnik jest okrutnie głośny. Nigdy wcześniej nie miałem silnika wysokoprężnego i w pierwszym momencie pojechałem go naprawiać. Kilku speców uznało, że silnik pracuje bardzo normalnie czyli ten typ tak ma. Wśrób innych hałasów wymienię świerszczyki, które zdecydowanie w aucie mieszkają. Siedzą gdzieś w plastikach, ze dwa włażą zimą do dachu i gryzą w okolicach szyberdachów przedniego i tylnego, jeden siedzi w konsolce z oświetleniem i...
~gstroy
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
Tak sobie. Samochód jest trochę ´rozklekotany´ tzn. drgania silnika przenoszone są do wnętrza i niektóre źle spasowane plastiki po prostu hałasują. Czekam do wiosny, żeby się tym zająć i je wyciszyć.
~yari
RX4 2.0 i 140KM 103kW
nie jest zle, ale i nie powala, silnik jednak slychac powyzej 3,5krpm, wiec to zbiega sie jakos z predkoscia 130kmph, no i wszedobylskie swierszczyki zyjace to tu to tam :)
~tobik
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Nie jest to dobra strona tego auta, przy 140km/h jest glosno, po 3h takiej jazdy czlowiek sie przyzwyczaja i nie przeszkadza, ogolnie w aucie jest male echo...
~RL
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
Nie jeżdze w trasy może przy większych prędkościach jest zagłośno, ale przy setce po bruku jest cichszy niż jakiekolwiek auto do klasy średniej-wyższej
~Pawel
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Jak juz wspomniałem, bardzo głośny przy prędkości powyżej 120km/h. Słyszalny jest zarówno silnik, jak i powietrze na przedniej szybie.
~picia
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
Można polemizowac , ale juz same opony 16" robia swoje , . Bardzo głośny szyberdach przy prędkościach powyżej 80km.
~filip
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
No szału nie ma, tragedii też. Myślałem jednak po poprzednim egzemplarzu, że będzie gorzej...
~tofinius15
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Przy większych obrotach w trasie hałas silnik bardzo denerwuje, ale da się wytrzymać.
~tofinius15
Renault Scenic I RX4