Oceny Renault Scenic I RX4 1.9 dTi 107KM 79kW 1999-2003

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Renault Scenic I RX4 1.9 dTi 107KM 79kW 1999-2003

~gstroy
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
Najbardziej niedoceniane auto, jakie znam. Dla takich jak ja, którzy poruszają się głównie po asfalcie, zimą często zaśnieżonym lub oblodzonym, a także po polnych drogach, często błotnistych i rozmokłych, po prostu nie widzę lepszej opcji. Na zimówkach człowiek czuje się królem szos, kiedy po śnieżycy wszyscy jadą 30-tką, a ja spokojnie 70-tką. Pewnie, że inne terenówki też mi się podobają, ale kosztują wiele więcej i oferują znacznie mniej....
~ogorras
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
auto z ogromnym bagażnikiem, wysokim siedziskiem i w miarę dobrą widocznością, ślinik dość dynamiczny, choć czasem brakuje tego \"gazu\" pod noga, na pochwałę zasługuje komfort podróżowania, przejrzystość i prostota wnętrza oraz małe spalanie... duży minus za części do auta - są bardzo drogie, mimo wszystko samochód mało awaryjny z przystępną ceną i z tego względu polecam...
3,3
~krzysztof.bulicz@neostrada.pl
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
ciekawe auto za cenę 110 tyś. w X 2000, lecz stanowczo nie dopracowane a w szczególności zawieszenie jeśli ktoś by się sugerował niezawodnością "normalnego" to by się przeliczył i dlatego chyba wycofano je z produkcji.
3,7
~matbat@poczta.onet.pl
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
Po 2,5 roku: 3 razy spawany tłumik (w części środkowej), naprawa skrzyni biegów - 5 bieg, wymiana wtryskiwaczy po 60 tyś, a ostatnio po 80 tyś wyjące łożyska wału napędowego - czy ktoś regeneruje takie wały w Polsce? Poza tym OK
3,7
~JK Gliwice
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
Auto ciekawe ale do końca niedopracowane . Nieodpowiednio dobrane przełożenia skrzyni biegów szczególnie podczs jazdy w terenie-brak biegu terenowego utrudnia jazdę. Po drogach żwirowych i śnieżnych auto spisuje się należycie.
~MAGIC MAN
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
KAZDE AUTO ZMIENIAM CO 6 MIESIECY DO ROKU , TO ZATRZYMAM Z PEWNOSCIA DLUZEJ , JEST BARDZO PRZYJAZDNE
~picia
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
Auto wyjatkowe na naszych drogach , polecam , dla ludzi ceniacych orginalnośc , swobode , i bezpieczeństwo
~ysiu@poczta.gazeta.pl
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
fajny samochód, można się poczuć jak w prawdziwej terenówce
~RL
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
Krótkie nawisy z przodu i tyłu oraz stosunkowo duży prześwit dają możliwość pokonania naprawdę sporych przeszkód w terenie. Niestety brak skrzyni redukcyjnej powoduje nadmierne obciążenie sprzęgła.
4,1
~rafał
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
dobre przełożenie tylko z 5 biegiem są problemy często wchodzi 3 (Skrzynia biegów)
Renault Scenic I RX4