Lista ocen Renault Scenic II (162) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 220 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hiopilita
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Dobrze wykończone auto które jednak w miarę upływu kilometrów i czasu pokazuje swoje niedostatki i dosyć szybko zużywa swoje wnętrze. Cena 80tys za Lux Privillage do przeżycia, rekompensowana 6 poduszkami, ABS, automatyczną: klimatyzacją, światłami, wycieraczkami, 16 calowymi alufelgami, częsciowo skórzaną tapicerką i pełną elektryką. Jedynyk brak - ESP.
~Lekarz
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Kupiłem używany gdy miał 3 lata więc trudno mi się wypowiadać w tej kategorii, no ale mi się opłacało więc taka ocena. Nic za tą cenę w tym wieku bym nie kupił a w grę wchodziła Corolla Verso lub Zafira. Ale Corolla była droższa, a Zafira mi się nie podobała ( zresztą to opel - którego nie kupię - jeżdżę służbową Astrą)
~adaś
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jeśli ktoś szuka komfortowego auta dla całej rodziny to nie Scenic. Dlaczego? Cena auta jest fajna, ale jeśli dołożyć koszty napraw to w trochę większych pieniądzach można mieć naprawdę porządną \"furę\". Przysłowie, aby nie kupować aut na f (fiat,ford i francuz) w moim przypadku sprawdziło się w 100% :)
~Florian
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
dla mnie górna półka przydatności. Za tę kasę nie kupi się nic w podobnym stanie nie wspominając o wyposażeniu. Ten rocznik skody fabii golfa czy rudego forda VW toyoty czy cokolwiek innego to golasy za dużo większe pieniądze. Auto jest użyteczne i robi co ma robić.
~Roman
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Popularność tego modelu na rynku wtórnym mówi sama przez siebie, trudno o równie praktyczne i wygodne auto w takich pieniądzach. Oczywiście trzeba pamiętać, że to nowoczesne auto, więc i eksploatacja będzie kosztowała tyle, ile kosztuje eksploatacja nowoczesnych samochodów.
~Chemicalsister
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Koszt zakupu (10-letni wóz za 13 000) uważam za zbyt wysoki jak na to, co auto prezentuje od momentu, gdy go przejęłam. Dodam, że wcześniej nie było uciążliwych usterek - a miałam możliwość zaobserwowania, gdyż auto było od 2008 w naszej "bliższej" rodzinie.
~Adas
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Nawet lakier na blotnikach tyl zluszczyl sie po 3 latach. Lakier i blachy mieciutkie nie dosc wytrzymale. Klima nawalila po dwoch latach koszt 2500 zl. Po 2 kolijnych pekl przewod cisnieniowy znow naprawa 250 zl. Alternator padl na srodku drogi po 6 latach koszt 600 zl. Slabiutko!
~Andrzej
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Auto kupiłem po okazyjnej cenie znając jego stan techniczny. Kręcony liczni min. Na sprzedającym wymusiłem opuszczenie ceny o kilka ładnych tysięcy z powodu usterek jakie wykryłem. chodzi tu o rozlatujące się turbo i zawieszenie oraz wspomniane siłowniki klapy bagażnika.
~iraas
Minivan 1.9 dCi 100KM 74kW
Najlepsza relacja ceny do jakości i wyposażenia i dodam jeszcze elastyczność salonu przy kupnie. Żadna inna marka nie zaproponowała mi takiego rabatu jak renault. Za niecałe 60 tyś zł wyjechałem nową furą z klimą, halogenami, 6 pp, ABS, lakier metalik, to samo mówi za siebie
Dziennik kosztów dla Renault Scenic II
6,2
9,4
10,6
~Konrad
Minivan 2.0 dCi 150KM 110kW
koszt zakup w dzień dzisiejszy to od 6 do 10 tys pln, za tę kwotę otrzymujemy auto rodzinne z bardzo mocnym silnikiem (150 KM ) nawet ja na dzisiejsze czasy. Auto nie cieszy się specjalnie" nabywcami obcego mienia", wiec i AC nie będzie drogie.