Lista ocen Renault Scenic II (192) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 190 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrzej102
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Wymiana wieszaka tłumnika, silniczka klapki obiegu wewnętrznego no i padający licznik. Wymiana na model z 2008 r za 200 zł rozwiązała problem mam nadzieję definitywnie.
~Andrzej
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Z salonu wyjechałem z niedziałającymi radarami przód/tył (coś się wypięło). Serwis natychmiast i bez problemu usterkę usunął. Po 6.000 km. innych usterek brak.
~BŁAŻEJ
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Wiele funkcji bardzo przydatnych, ale wiele się trzeba nauczyć aby prawidłowo obsługiwać to autko. Dlaczego radio wyłącza sie po otwarciu drzwi od kierowcy??????
~pawel.wojcik@neostrada.pl
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Często palą się żarówki, ale to zapewne z tej przyczyny, że cały rok jeżdżę na światłach. Ale na szczęście dostęp do żarówek jest dość dobry (znam znacznie gorsze).
~Pmk
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
W 3 lata zroione 100 000km od początku na LPG. Renówka stanęła 3 razy. 2 razy padł akumlator, raz nie nalałem benzyny. Za każdym razem moja wina:)
~Andrzej
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Na pierwszym miejscu dwumasowe koło zamachowe. Po roku myślałem że będę musiał wymieniać. teraz się uspokoiło Może to zasługa lekkiej nogi?
~A&M
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Jedyne co u mnie występuje to chyba częste przepalanie się żarówek H7 - może dlatego,że ustawione na automatyczne włączanie przy uruchamianiu silnika.
~Tomek
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
dużo schowków, otwieranie i zamykanie bez kluczyka (super sprawa jak się ma kupę zakupów na rękach), elektryczny hamulec (moja zona go uwielbiała :) )
~robert72
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Z drobiazgów to standard w tym aucie czyli ;zegary zgasły ,gniazdo zapalniczki też ,często palą się żarówki H7 ,a reszta jeszcze się trzyma :-)
~arti
Minivan 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
za dużo niedopracowanych układów elektronicznych, notoryczne awarje elektroniki, od kokpitu przez wentylacje kończąc na poduszkach i nawet oświetleniu kabiny.