Lista ocen Renault Scenic II 1.6 i 16V 115KM 85kW 2003-2009 (50) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chemicalsister
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
To jest bajka! Poezja! Fantastyczna sprawa. Wchodzi cały pokaźny zestaw perkusyjny mojego Małżonka, a do tego zostaje miejsce dla trzech osób. Jeśli ktoś nie chce wozić perkusji, to ma do wykorzystania mnóstwo przestrzeni. O miejscu z przodu nie piszę, bo to oczywiste. Ale z tyłu - pasażerowie mają dużo miejsca na nogi, głowę i wszystkie inne części ciała też ;p Nie siedzą z kolanami pod brodą - wręcz przeciwnie! Dodatkowo wszędzie, gdzie to...
~Radek7194
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Po prostu poezja. Tu nie ma do czego się przyczepić. Jestem niskim kierowcą, ale mogę śmiało stwierdzić, że koszykarze nie powinni być rozczarowani. Bagażnik mega pojemny, a po złożeniu siedzeń to mała ciężarówka. Nikt nigdy nie narzekał. Wszystko dobrze wyregulowane, łatwe w demontażu i obsłudze. Szeroki zakres regulacji foteli sprawia, że można go dopasować dla każdego. Dodatkowo regulowana kierownica w pionie i poziomie jest dopełnieniem...
~Scenic User
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Rewelacja! Dlatego właśnie wybrałem to auto. Jako rodzinne sprawdza się doskonale. Tylny rząd z trzema niezależnymi fotelami, do tego płaska podłoga. Bardzo dużo miejsca na nogi, głowę dla pasażerów na tylnych siedzeniach. Podobnie z przodu. Do tego schowki, schoweczki, szufladki. I jeszcze udało się w to wszystko wmajstorwać całkiem duży bagażnik. No po prostu bomba! Brawo dla inżynierów Renault za zaprojektowanie czegoś takiego.
~vibes
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Fenomen jeśli chodzi o podróżowanie, prawdziwe 5 miejsc, a nie jakieś "wygarbione" fotele na środku jak w większości aut. Każdy ma do dyspozycji schowek w podłodze i szufladkę pod fotelem, do tego dwa rozkładane stoliki dla pasażerów z tyłu, stojaki na napoje, każdy fotel regulowany z osobna.
~dartef
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Z zewnątrz wygląda na mniejszy niż jest w środku. Przestrzeni starczy dla wszystkich. Wszyscy chwalą sobie dobrą widoczność (tylne fotele są wyżej niż przednie). Bagażnik jest bardzo pojemny. Zmieści się wózek i reszta bambetli niezbędnych w podróży. Pojazd bardzo praktyczny, z fotelami można robić cuda.
~gwito
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Wnetrze zaskakuje elestycznascia i pakownoscia. Przy malym dziecku jak znalazl. Tylne fotele sa niezalezne i mozna je przesuwac. Relingi dachowe pozwalaja na przewiezienie sprzetu sportowego na dachu.
~Piotr
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Takiej ilości miejsca pomogą się powstydzić auta klasy średniej! Siedzi się wysoko, wygodnie, tylne siedzenia umożliwiają obserwację tego co dzieje się przed samochodem. Bardzo wygodne auto.
~Waldi
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Jest OK, aczkolwiek trzeci pasażer na środkowym fotelu to katorga na dłuższą trasę, ale na 4 osoby to super zwłaszcza przy rozsuniętych tylnich siedzeniach. Bagażnik jest w sam raz dla 3 osobowej rodzinki.
~abcio28@poczta.onet.pl
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Ten parametr był jednym z trzech który decydował o zakupie. Jestem wysoki miejsca sporo... zresztą ochrzciliśmy go AUTOBUS. Mojej Pani podoba się że nie siedzi na ziemi i wysiada jak dama.
~Lesław
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Dużo miejsca, przednie fotele wygodne , tylne troszkę tak jak w autobusie ale sprawdziły się w dalekich trasach. Bagażnik wystarczający. dla rodziny czteroosobowej