Lista ocen Renault Scenic II 1.6 i 16V 115KM 85kW 2003-2009 (43) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 68 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Witek
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Trochę drogie są silniki diesla. Za 1,5 dci musiałbym dopłacić 6.900 zł. To za dużo dla samochodu rodzinnego. Zwróci mi się to po 69. tyś. Jęśli doliczę do tego odsetki zarobione na zaoszczędzonej kwocie przez 4 lata (np 10% rocznie w funduszu zrównoważonym) mam ok. 2.800 zł. Musiałbym wtedy zrobić ok 90-100 tyś. Nie sądzę, żeby to było realne. Jednak za tę kwotę (zapłaciłem 74,9 tyś), bo auto z zeszłego roku. Mogłaby być gwarancja na 4...
~Heniu
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Scenic jest bez wątpienia bardzo komfortowym autem i ma sporo zalet. 1.6 jest bardzo trwały i chwalony. Jeśli z LPG auto jest warte swojej ceny, bo mimo drobnych usterek zapewni sporo oszczędności. Jedyną wadą jak dla mnie jest „mułowatość”. Przy dojazdach 40km do pracy we 3-4 osoby, z czego 30km to ekspresówka i autostrada, niby tanio ale głośno. Na lokalnych drogach lepiej zapomnieć o wyprzedzaniu TIRa. Coś za coś, zależy od tego czego...
~Hiopilita
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Dobrze wykończone auto które jednak w miarę upływu kilometrów i czasu pokazuje swoje niedostatki i dosyć szybko zużywa swoje wnętrze. Cena 80tys za Lux Privillage do przeżycia, rekompensowana 6 poduszkami, ABS, automatyczną: klimatyzacją, światłami, wycieraczkami, 16 calowymi alufelgami, częsciowo skórzaną tapicerką i pełną elektryką. Jedynyk brak - ESP.
~Chemicalsister
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Koszt zakupu (10-letni wóz za 13 000) uważam za zbyt wysoki jak na to, co auto prezentuje od momentu, gdy go przejęłam. Dodam, że wcześniej nie było uciążliwych usterek - a miałam możliwość zaobserwowania, gdyż auto było od 2008 w naszej "bliższej" rodzinie.
~Piotr
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Z tego co wiem nowe auto kosztowało prawie 90 tys co jest nie małą kwotą. Obecnie zadbany egzemplarz z silnikiem benzynowym można kupić już za 15 tys, ja jednak polecam dopłacić i wybrać naprawdę zadbane auto - najlepiej z pierwszej ręki!
~vibes
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
W tej kwestii jest nieźle. Samochód dla zwykłego Kowalskiego, całkiem przyzwoity i niedrogi. Na pewno zadowoli 4 osobową rodzinę podczas wypadu na narty czy nad morze.
~gwito
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Stsunkowo tanie auto jak na wyposazenie i komfort oraz przede wszystkim bezpieczenstwo. Trwale nadwozie brak korozji. Niskie koszty eksploatacji.
~wargas@onet.eu
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Auto w tej wersji kosztowało 80 tys. Dla mnie rewelacja. Ma wszystko i jeszcze więcej. Ceny serwisu zbójeckie. Na szczęście mozna taniej w innych sieciach ;)
~Lesław
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Auto za kilkanaście tyś. złotych tak wygodne nie znajdzie się latwo. Scenic oferuje dobry komfort i normalne koszty utrzymania.
~tkd
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Tu jest bezkonkurencyjnie. Brak zaufania części osób do francuzów powoduje, że ceny są na bardzo przystępnym poziomie.