Lista ocen Renault Scenic II 1.6 i 16V 115KM 85kW 2003-2009 (58) - Widoczność

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek7194
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Nie ma się do czego przyczepić. No może jak zwykle słupek przedni trochę przeszkadza przy ciasnych zakrętach. Poza tym przeszklenia są bardzo dobrze rozmieszczone i wykonane. Wszystko widoczne. Mój miał dodatkowo szklany dach więc czasem czułem się w nim jak w kabriolecie. Widoczność do tyłu i na boki wzorowa.
~Waldi
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Siedzi się wysoko więc i widoczność jest lepsza. Jazda na lusterka też jest OK chociaż mogły by być troszeczkę większe. Przednie słupki troszkę ograniczają widok a przednie pasy nie ułatwiają tego żeby balansować z prawej lub lewej strony słupka bo trzymają zwłaszcza przy dojeździe do skrzyżowania.
~vibes
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Widoczność jest bardzo dobra, ale nie doskonała. Lusterka mogłyby pokazywać ciutn większy obszar przy cofaniu. Jest problem z wyczuciem auta przy cofaniu, nie za dobrze widać czy za chwilę w coś nie przyłożymy.
~Piotr
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Do przodu - bajka! Tak samo na boki i do tyłu. Jedyne co przeszkadza to szerokie słupki A (przednie). Przed wykonaniem skrętu najlepiej nieco pochylić się ku bocznej szybie bo potrafią zasłonić średniej wielkości auto - serio!
~Witek
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Tak, to prawda: słupki boczne szerokie ograniczają widoczność, przednie trochę też, ale przy tak dużych szybach da sięwytrzymać. Poza tym są to zapewne względy bezpieczeństwa. Przy ew. dachowaniu słupki muszą przenieść te 1330 Kg.
~PolishDriver
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Widoczność super, cisza w samochodzie super, miejsca dużo , schowków dużo ...jednym słowem projektanci mieli co robić ...komputery im się zagrzały ..ale wg mnie wyszło bardzo dobrze konkurencją zatrzęśli
~Pmk
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Wysoko się siedzi co bardzo ułatwia prowadzenie w nocy/dzień. Nie ma problemów z cofaniem-ale ja nie mam z tym problemu też w Tranzicie więc obiektywny nie jestem.
~Chemicalsister
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Tutaj najwyższa ocena - siedzi się na tyle wysoko, by móc dojrzeć wszystko to, na czym zależy kierowcy, bez przemęczania kręgów szyjnych. Nie mam negatywnych uwag.
~abcio28@poczta.onet.pl
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Przednie słupki jakby zagrube, zasłaniają widoczność. Parę razy, na zakręcie, musiałem się wychylać w prawo by zobaczyć czy jakiś pieszy nie wchodzi mi na przejście.
Dziennik kosztów dla Renault Scenic II 1.6 i 16V 115KM 85kW
8,4
10,3
~Heniu
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Tak naprawdę odejmuję 2 gwiazdki za dramatycznie małe lusterka zewnętrzne, które są wręcz symboliczne, co bardzo mocno utrudnia parkowanie tyłem.