Lista ocen Renault Scenic II 1.6 i 16V 115KM 85kW 2003-2009 (59) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Remeek
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Od dłuższego czasu puka stuka i żaden z 4 mechaników nie może zlokalizować usterki, niby wsio ok w zawieszeniu. Wymienione poduszki silnika, wieszaki tłumika a i tak hałasuje. No i ten denerwujący "stuk" przy każdej zmianie biegu i puszczeniu pedału sprzęgła.
~Scenic User
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Jak na francuza przystało: miękkie, przyjemne zawieszenie. Podobno wrażliwe na nasze drogi. Mam nadzieję, że nie będę miał okazji się o tym przekonać. Mały promień skrętu. Pomimo wielkości auta, parkowanie nie sprawia problemu. Miłe zaskoczenie.
~Lesław
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Zawieszenie ciche, komfortowe, w/g mnie bezawaryjne. Układ hamulcowy jest wystarczający - taki standard. Układ kierowniczy troszkę dziwnie reagujący w zakrętach lecz można się szybko przyzwyczaić. Generalnie jest ok.
~abcio28@poczta.onet.pl
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Mam wersję bez ESP i nie odczułem, jak dotąd, by było mi ono potrebne. W stosunku do poprzedniej wersji z pewnością pomogło poszerzenie autka. Jeżeli chodzi o jazdę po nierównościach, dziurach itp. jestem zadowolony.
~vibes
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Nie jest źle, mogłoby być lepiej, łączniki stabilizatora lecą jak w każdym innym Francuzie, wymontowanie wahaczy to już niemałe zagadnienie, słaba wytrzymałość poduszek i łożysk mcpersona.
~Damian K.
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Wymiany tylko eksploatacyjne, zużywa to co w innych autach. Ceny części zawieszenia umiarkowane. Czasami coś stuka ale żaden diagnosta nie wie co. Po prostu ten model tak ma. Komfort poprawny.
~Piotr
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Auto nie jest jakieś bardzo rozbujane, jest wygodne, ale daje pewność prowadzenia. Zawieszenie pracuje dość głośno i czuć nierówności jedni. W przypadku zużycia daje o sobie znać (stukanie)
~dartef
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Wspomaganie jest trochę gumowate, no ale to samochód rodzinny a nie sportowy. Zawieszenie jest dość komfortowe. Przyzwoicie wybiera nierówności. Ciekawe jak z trwałością zawieszenia.
~PolishDriver
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
na Polskie drogi trochę słaby lecz dobrej jakości tuleje wahacza dadzą radę ...nie ma auta na nasze drogi chyba że chcecie ładą jeździć
~tkd
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Miękko, komfortowo, ale zarazem bezpiecznie na łukach... trochę wrażliwy na podmuch boczny, ale przy tak wysokim środku ciężkości to normalka