Lista ocen Renault Scenic II 1.5 dCi 80KM 59kW 2003-2009 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rutek
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
auto mnie zaskoczylo. przed zakupem znajomi straszyli wymiana wtryskow po 100000km. jezdze na opalowce, mam 130 tys na liczniku i nic sie nie dzieje. przez trzy lata nie musialem nicczego w silniku naprawiac. zawieszenie bylo wymieniane po wakacjach na ukrainie, glownie elementy gumowe. szybko wypalaja sie zarowki w reflektorach i blakna zewnetrzne plastiki. w srodku deska ok, ale gdzieniegdzie sie luszczy. komputer pokazuje bledy, ale...
~top-auto@wp.pl
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Ciągle coś się psuje, a to ramię wycieraczki dostało luzu, a to szyba elektryczna wysiadła, a to tylna wycieraczka raz chodzi raz nie chodzi, jak się jej chce. Jak złapał mróz to zablokowało mi tylne koło, musiałem czekać na odwilż i nie używałem ręcznego przez ten czas. Samochód ma 3 lata, więc to lekka przesada, za dużo tych awarii. Psują się takie rzeczy co normalnie wysiadają w starych gratach ponad 10 lat.
~M.Uspokojony
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
raz awaria klimy ,ale to przełącznik nawiewu ( dziwne bo komputer nie wykrył klimy choć daje słowo ,że jest to taka ciekawostka), stuki w zawieszeniu z przodu , nie mocne i nie zmuszjące od razu do napraw ,ale to dość denerwuje, więc zawieszenie troszkę słabe,choć w innych moich autach też siadało.Tutaj jednak bardziej nie ukrywam uważam jak jeżdżę.wymiana żarówek katastrofa -blizny na dłoniach.
~wacio1967
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Mikrostyki w drzwiach. Ponoć nagminnie się psują. U mnie już trzy sztuki nie działają. Koszt naprawy 6zł/szt + 30 min własnej pracy. W serwisie pewnie chcą wszystkie pieniądze. Osobiście tego nie naprawiam, bo i tak sie zepsuje.
~mariowrock
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
odpukac nic sie nie dzieje ale po zakupie wymienilem wszystkie filtry, olej, rozrzad, drazki kierownicze i tylne, klocki
~Florian
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
same drobne za groszaki- nie uciążliwe - wynikające z zaniedbań poprzednika - nie wina samochodu
~jp
Piszczy mi autoalarm po włączeniu przez 3 min, trzeba jechać do serwisu
~Radomir
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Cóż mam powiedzieć, wszystko sprawne.
~Guzik 62
Parę drobiazgów-pilot,licznik,rozrusznik.
~kajek59
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
częste drobne awarie,które jednak nie przerywają podróży