Lista ocen Renault Scenic II 1.5 dCi 80KM 59kW 2003-2009 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Florian
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
dla mnie górna półka przydatności. Za tę kasę nie kupi się nic w podobnym stanie nie wspominając o wyposażeniu. Ten rocznik skody fabii golfa czy rudego forda VW toyoty czy cokolwiek innego to golasy za dużo większe pieniądze. Auto jest użyteczne i robi co ma robić.
~Bodzio
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Jestem zachwycony Scenikiem II. Jezdzilem 3 golfami, ale się one nie umywają do tego samochodu. Kto nie wierzy niech się wybierze na jazde testową. No i cena -zdecydowanie niższa niż przy golficzku V, w którym zawyposażenie trzeba slono placic..rewelacja!
~top-auto@wp.pl
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
W stosunku do cen innych samochodów to jakość za tą cenę jest niezła, bo tworzywa wewnątrz są niektóre miękkie jak na desce rozdzielczej np. siedzenia takie jak trzeba czyli twarde, jest lepiej jak w poprzednim modelu.
~M.Uspokojony
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
dobrze ,choc moj slabo jest wyposazony i w srodku jakos tak slabo i nudno bo to wersja najtansza alize, coz ale to widzialem i nie mam czego sie teraz czepiac
~rutek
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
3 lata temu kupilem go za 23000tys. zl. wtedy nie bylo godnej konkurencji. auto ladne i dobrze wyposazone. co najwazniejsze nic sie nie psuje.
~mib-bim
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Porównywalne modele innych marek wypadają dużo gorzej o parę tysięcy więc chyba tutaj należy szukać przyczyny sukcesu scenica
~śmigacz
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
zawsze może być taniej ale za 2 letnie duże auto 30 parę tysięcy to chyba niedrogo....
~Guzik 62
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Niski koszt zakupu całkowicie niweluje awaryjność silnika i innych drobnych usterek.
~kajek59
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
w tej klasie i roczniku nie ma na naszym rynku nic lepszego.
~Jerzy S.
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Jak na polskie warunki to gorzej niż przecietne.Nie wspomne o emerytach.