Lista ocen Renault Scenic II 1.5 dCi 80KM 59kW 2003-2009 (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~top-auto@wp.pl
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Niestety tak samo jak poprzedni model Scenica ogrzewanie potrzebuje dużo czasu aby wewnątrz zrobiło się ciepło. Ogrzewanie do tego niezbyt wydajne już po rozgrzaniu samochodu szczególnie przy dużych mrozach, chociaż dużo lepsze niż w poprzednim modelu. Klimatyzacja działała mi tylko około 2 miesiące od momentu jak kupiłem ten samochód, więc jeszcze gorzej. Cały gaz wyleciał w samochodzie który nie miał nawet trzech lat.
~M.Uspokojony
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Ok.daje rade ,choć jak długo nie wyczyścisz szyb od środka przedniej szczególnie, nie odparujesz jak popada ,albo jest wilgoć ,ale wciskasz klimę i moment jest ok.Klimka manualna i tak duże auto z taka dużą szyba ale przy gorącym lecie dawało radę. W zimę jest ciepło i nadmuchy ,nie dmuchają ci w oczy jest ok
~Florian
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
ogrzewanie jak wspomniałem bardzo dobre + wspomagane elektrycznie. Klima super wydajna. Bez problemu pod warunkiem dbania o filtr kabinowy inaczej sauna na szybach.
~rutek
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
klimatyzacja automatyczna dziala bez zastrzezen. w lato szybko ochaladza do 16 stopni, zima szyby w ogole nie paruja. mimo iz to diesel w miare szybko sie nagrzewa.
~Radomir
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Wystarczająco wydajne, chociaż przy 35 stopniach bywa ciężko. Ogrzewania jeszcze nie przetestowałem poniżej 10 więc nie mam zdania.
~kajek59
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
troche trzeba poczekać tak latem jak i zimą by osiągnąć wskazaną temperaturę.
~m.jaroszynski@wp.pl
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Duża kubatura więc przydałaby się wentylacja/klima 2 strefowa.
~mib-bim
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
wnętrze długo się nagrzewa zwłaszcza przy niskich temp.taki urok mpv
~śmigacz
szybko się nagrzewa, ogrzewanie przedniej szyby - super, klima OK
~artly
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
Wentylacja bardzo dobra, co do ogrzewania to zobaczymy w zimie