Oceny Renault Scenic II 1.9 dCi 100KM 74kW 2003-2009

Najnowsze oceny Renault Scenic II 1.9 dCi 100KM 74kW 2003-2009

3,7
~kindzia_kk@wp.pl
Minivan 1.9 dCi 100KM 74kW
Samochód ogólnie nie jest zły... niestety po 4 latach jest sporo w nim do wymienienia,bo zaczynają się pomału sypać niektóre rzeczy... Na trase jest świetny. zero zmęczenia - jechałam nim do norwegii i bez zadyszki:) mase schowków duży plus a czasem minus, bo zastanawiam się gdzie co pochowałam :) omijajcie serwisy to wyjdziecie lepiej :)
~adalbert
Minivan 1.9 dCi 100KM 74kW
przejechałem od 1983 roku ok. 1 000 000 km, jest to jeden z lepszych samochodów, którymi jeżdziłem, myśle że są lepsze ale mnie jeszcze nie stać na nie, uważam że jest ok. cena samochodu na wyprzedaży rocznika przyzwoita, nie napisze że doskonała ale należy sie 4,5
~gas100@wp.pl
Minivan 1.9 dCi 100KM 74kW
miałem problemy z elektroniką drzwi / system"wolne ręce"/, ale po naprawach gwarancyjnych "Jak ręką odjął".Warunek dobrej eksploatacji to pewne paliwo nie spuszczane z TIR-ow czy tankowanie w ´´stacjach paliw´´na podwórku u chłopa.
~biuro@prokurent.com.pl
Minivan 1.9 dCi 100KM 74kW
Auto jest super, prawdziwy samochód dla ludzi, wyposażenie w wersji Privilege z dachem podwójnym daje niesamowity, nieporownywalny z innymi komfort jazdy. Wytrzymał bez problemu symetrycznezwarcie z barierką na autobah-nie przy 130km/h i nawet poduszki nie odpaliły. Rewelacja w trasie, a w mieście potrafi przyspieszyć tak, że niejeden golf TDI ma głupią minę w moim wstecznym lusterku.
~iraas
Minivan 1.9 dCi 100KM 74kW
Jeździłem róznymi markami, najczęściej niemieckie i japońskie. Dla mnie Scenic jest dopracowany pod względem wizualnym i ergonomii. Swietnie się prowadzi. Nie męczy prowadzenie samochodu na długich trasach
~grzesiek
Minivan 1.9 dCi 100KM 74kW
świetne auto, b. dobrze pomyslane, b. duza ilść schowków, dobry silnik, ale powinno być składane w Niemczech, Japonii lub chociaż w Polsce; duża usterkowość, słabo poskładane- nierówne szczeliny drzwi i w środku- konsola itp; materiały też marnej jakości (nie wszystkie i nie wszędzie); to mój pierwszy i ostatni Francuz
~bodek55@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 dCi 100KM 74kW
Ogólnie auto dla rodziny z dziećmi, praktyczne przy wózkach, nosidełkach itp. dużo miejsca, łatwy do sprzątania, dobry też bo miasta, polecam
~jurek
Minivan 1.9 dCi 100KM 74kW
jedyne co sie w tym aucie nie udalo to:dostep do zarowek przy ich wymianie oraz klopot z zapinaniem pasow bezp.z siedzenia kierowcy.poza tym jest o.k.
3,5
~ziom
~prezes- kierowca
Minivan 1.9 dCi 100KM 74kW
jest ok bezawaryjna, nalezy poprawić płynność zmiany biegów-haczą (Skrzynia biegów)