Lista ocen Renault Scenic II 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2009 (45) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Twister
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Scenic 1,9 DCI 120 KM przebieg 136 tys auto z 2004 roku. Sprawuje się dobrze, spalanie w mieście ok 7,5 - 8 l (100% miasto i stanie w korkach). Trasa ok 6,5 przy 130 km/h. Komfortowe, duże w środku, nie polecam "hands free system" (otwieranie bez karty) - to zawodzi. Bardzo pakowny, wspaniale zapalnowane schowki wew samochodu razem mają ok 120 litrów pojemności! Trzeba uważać na zakrętach przy szybkiej jeździe - autko wysokie więc nie jest tak...
~Xawer197
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
na rynku aut używanych nie ma wielu lepszych vanów z silnikiem diesla i takim wyposażeniem. Dopóki się nie psuje, cena używanego Scenica w stosunku do oferowanego wyposażenia i silnika stawia go moim zdaniem w 5 najlepszych Vanów lat 2004-2010. Za około 20 tysięcy można kupić naprawdę wypieszczony egzemplarz którym przejedziemy jeszcze wiele kilometrów.
~Lekarz
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Kupiłem używany gdy miał 3 lata więc trudno mi się wypowiadać w tej kategorii, no ale mi się opłacało więc taka ocena. Nic za tą cenę w tym wieku bym nie kupił a w grę wchodziła Corolla Verso lub Zafira. Ale Corolla była droższa, a Zafira mi się nie podobała ( zresztą to opel - którego nie kupię - jeżdżę służbową Astrą)
~adaś
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jeśli ktoś szuka komfortowego auta dla całej rodziny to nie Scenic. Dlaczego? Cena auta jest fajna, ale jeśli dołożyć koszty napraw to w trochę większych pieniądzach można mieć naprawdę porządną \"furę\". Przysłowie, aby nie kupować aut na f (fiat,ford i francuz) w moim przypadku sprawdziło się w 100% :)
~Roman
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Popularność tego modelu na rynku wtórnym mówi sama przez siebie, trudno o równie praktyczne i wygodne auto w takich pieniądzach. Oczywiście trzeba pamiętać, że to nowoczesne auto, więc i eksploatacja będzie kosztowała tyle, ile kosztuje eksploatacja nowoczesnych samochodów.
~Andrzej
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Auto kupiłem po okazyjnej cenie znając jego stan techniczny. Kręcony liczni min. Na sprzedającym wymusiłem opuszczenie ceny o kilka ładnych tysięcy z powodu usterek jakie wykryłem. chodzi tu o rozlatujące się turbo i zawieszenie oraz wspomniane siłowniki klapy bagażnika.
~Hell
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jak ktoś chce tanio, to ma drogo! Samochody sprowadzane trzeba gruntownie doinwestować. Auto ma sporo bajerów jak za cenę do 10 000PLN. Ktoś powie, że to tylko Renault... W porównaniu do konkurencji, mamy bardziej bezpieczny i nowocześniejszy samochód.
~Pietia_1982
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Auto jak na wyposażenie jakie posiada nie jest bardzo drogie. Za inne samochody trzeba o wiele więcej zapłacić. Ale oczywiście wszystko ma swoje plusy i minusy. Ogólna opinia o samochodzie jest znana, jak będzie z moim samochodem czas pokaże.
~marmar66
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
W 2009r za samochod z rocznika 2004 (pierwsza rej. 2005) zapłaciłem 30 000tys w wersli LUX Prililage (jedna z najlepiej wyposażonych) dlatego uważam ze za tą cene i wyposażenie nie jest to wygórowana cena a mamy do dyspozycji piekne rodzinne auto!
Dziennik kosztów dla Renault Scenic II 1.9 dCi 120KM 88kW
6,8
~langvandock
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Nie mogę nie dać innej oceny, niż najwyższa. Przede wszystkim z uwagi na tzw. wypas - mnóstwo przyjemnostek już w standardzie. Myślę, że tę cenę nie znajdziecie, niczego porównywalnego.