Lista ocen Renault Scenic II 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2009 (116)

~Marcodab
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jest to mój trzeci scenic,a ogólnie to czwarty francuski diesel.Mogę spokojnie powiedzieć,że francuskie diesle są najlepsze na świecie.Jeśli chodzi o ten model ,to silnik jest bardzo dynamiczny i elastyczny.Jedynym problemem był układ odpowietrzania skrzyni korbowej,po małej modyfikacji silnik sprawuje się świetnie. (Silnik)
~gienek@jaslomet.pl
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Trochę zbyt słaby przy ruszaniu. Jak osiągnie obroty około 2000/min. staje się żwawszy. (Silnik)
~Longer
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
jak poprawią tylnie zawieszenie to super samochód, nie kupujcie z 17-calowymi felgami nie zarobicie na opony
~Jarek
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Dynamiczne auto dla rodziny. Mówiłem na niego kanapa na kołach. Mało pali, tanie części. Denerwujące drobne usterki, które można usunąć we własnym zakresie. Można go pokochać.
~Mirek
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Samochód godny polecenia jeździłem nim 6 miesięcy do dnia dzisiejszego!! nic się nie działo samochód wygodny dobrze wyposażony a co najważniejsze bezpieczny sprawdziłem to na własnej skórze kobieta przejechała nam na czerwonym świetle przy tej prędkości jak chodzi o inny samochód było by nie ciekawie;/ co prawda scenic do kasacji bo cały przód rozbity ale jak chodzi o system bezpieczeństwa zadziałał rewelacyjnie wszyscy wyszli bez zadrapana... (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,4
~wojtek.s
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
kołysze się na boki, pomimo reklamy że się nie kołysze :-( (Układ jezdny)
3,5
~maxerpl
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Generalnie auto fajne, szkoda tylko, że to prawdziwa skarbonka bez dna. Średnio co trzy miesiące coś się psuje. Jednak z tego wszystkiego silnik 1.9 dCi wykazał się szczególną niewdzięcznością - dostawał świeżutki olej i filtry co rok, a i tak panewka postanowiła się przekręcić uszkadzając cały silnik. Polecam dla tych co chcą mało wydać na auto, a później sukcesywnie dokładać.
~sosna
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
bez turbo dziury. elastyczny ale to nie sportowe osiagi, oszczedny i bardzo cichy. Dobrze radzi sobie nawet z duzym obciazeniem (Silnik)
~adam
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
bardzo przyjemny samochód.następny będzie scenic lub espace.nie czytaj prasy motoryzacyjnej bo należy do niemcow!!!.
~Wodnik 43
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Autko z drobnymi mankamentami, ale przy moim stylu jeżdżenia świetnie się sprawdza.to mój 3 Scenic na przestrzeni 6 lat i nigdy nie stałem na trasie, a przejechałem nimi łącznie 340000 km. Francuzkie zawieszenie dobrze dba o wygodę pasażerów na naszych nie najlepszych drogach. To ogromny plus tego autka Duża zaletą jest też sprawny serwis.