Lista ocen Renault Thalia I 1.4 75KM 55kW 2001-2008 (268) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Sedan 1.4 75KM 55kW
165000 km przejechane i do tej pory tylko łączniki stabilizatora i końcówki drążków. Ogólnie zawieszenie spisuje się dobrze.
~Szyman
Sedan 1.4 75KM 55kW
Przez 5 lat tylko drążki skrętne. Łożyska tył poleciały, ale to chyba zasługa ASO w Olsztynie, bo pewnie koła młotkiem zdejmowali.
~cd
Sedan 1.4 75KM 55kW
przejechalem 24 tys kilometrow i wymienialem w tym czasie 2 razy koncowke drazka,polos i laczniki stabilizatora-
~spiderman@onet.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Jak na francuskie auto spodzewałem się czegoś lepszego, ale się zawiodłem. Samochód mimo wspomagania nie prowadzi się najlepiej.
~mass@epf.pl nick:mass
Sedan 1.4 75KM 55kW
mimo sylwetki niewygladajacej zbyt ergonomocznie bardzo przyzwoicie trzyma sie w zakretach, nie znosi przy hamowaniu
~gt
Sedan 1.4 75KM 55kW
wymieniona półoś,łąćzniki stabilizatora i 2 razy ta sama końcówka drążka .Druga wytrzymała 17 tys .Wymieniona w serwisie
~Młody
Sedan 1.4 75KM 55kW
Tutaj mogłoby byc lepiej;. Jest troche za delikatny jak na nasze drogi. Ale nie długo thalia Bedzie na gwintowym zawieszeniu;)))
~trelap@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
dosyć buja na dziurach, ostatnio coś delikatnie skrzypi, ale może dlatego że często jeżdżę po bezdrożach (na rybki)
~mcr@tenbit.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
za miekki, lubi wypadac na zakretach przy szybszej jezdzie, ale do opanowania. a o koleinach na jezdni nawet nie wspomne...
~rafapa
Sedan 1.4 75KM 55kW
miękko - dla mnie może nawet za miękko, choć z drugiej strony na naszych "pięknych" drogach się takie nastawy sprawdzają....