Lista ocen Renault Thalia I 1.4 75KM 55kW 2001-2008 (268) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Beavis
Sedan 1.4 75KM 55kW
Bardzo ładnie i miękko się prowadzi, precyzyjny układ kierowniczy, trzyma się drogi, nie przenosi "dziur"... SUPER!!!
~AdalBert (PL)
Sedan 1.4 75KM 55kW
Przy 2,4 Atmosery w kolkach to nawet OK. Jak tylko wroce do 2,0 na tyle i 2,2 na przodzie to wozi na szybkich zakretach...
~Jacek
Sedan 1.4 75KM 55kW
Układ jezdny - może faktycznie trochę zarzuca na zakrętach ale cóż jest wysoki i miękki - fizyki nie oszukasz.
~niezbkrzysztof@wp.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
bardzo dobry tylko troche durzy skret ale ja jezdziłem przed tym seiciento to niemam porównania
~rafapa
Sedan 1.4 75KM 55kW
ciut za miękka ale dla w miarę spokojnej jazdy w sam raz ( np. seat cordoba o wiele pewniejszy - niestety kosztem komfortu)
~profesore@op.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
płynie, lekko kołysze przy wyjsciu z zakrętu ale to "pikuś" przy Puncie na które przesiadłem się z ´´ maluszka"
~DG.
Sedan 1.4 75KM 55kW
dobrze, choć jak dla mnie zbyt sztywne (idealnie z 4 osobami i bagażem), charakterystyka nie zmienia się w zależności od obciążenia
~bogdan112@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Stuki przy skreconych kołach usunięto. przyczyną był prawy przegub, który nie miał żadnych luzów, a stukał. Po wymianie jest ok.
~JStolowy@prochem.com.pl
Sedan 1.4 75KM 55kW
Dopasowane do jazdy rodzinnej. Na wybojach kołyszę i wymaga pilnowania kierunku. Bez wspomagania kierownicy trening jak na siłowni.
~sudi
Sedan 1.4 75KM 55kW
świetne zawieszenie i wspomaganie(ja mieszkam zdala od dróg asfaltowych! i codziennie jeżdże drogą praktycznie tylko dla terenówek)