Lista ocen Renault Thalia I 1.5 dCi 65KM 48kW 2001-2008 (51) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~właśnie ja sprzedaję - i.. kupuję nową
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
za swój egzemplarz dałem 42 tys (bez klimy) w 2003 roku stosunek ceny ropy do benzyny i niskie spalanie spowodował że dopłata do silnika diesla (wówczas 4000 - dziś niestety 7000) spłaciła sie po roku, przez dwa lata zarabiałem na czysto, dziś to juz nie tak dobrze- ropa jest na poziomie ceny benzyny i trzeba zrobic 90 tys by sie diesel spłacił
~Konrad Kozłowski
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Za taką cenę jaką zapłaciłem w salonie uważam, że to doskonały samochód dla rodziny 2+2. Nadaje się też do prowadzenia małej działalności gospodarczej. Po założeniu LPG rewelacja - pali mniej gazu niż benzyny! Polecam auto dla niezamożnych i średniowymagających.
~Toitoi
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
niska cena odbija sie glownie na jakosci wnetrza, w innych sferach zwiazanych z bezposrednio z jazda tandety nie widac, a skrzynia (no jak sobie przypomne styl pracy przy zmianie na 2 i 3 oraz problemy z wbiciem 1 w oplu vectrze B to to jest prawie skrzynia od bmw
~Dusiołek
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Nowe kosztowało jak to w salonie, po 7 latach jazdy, sprzedałem je z wielkim trudem za 10 tyś złotych, Auto musi się ludziom podobać a t jest paskudek, przyjemny mało palący ale paskudek
~ENDRIU
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
pełna elektryka+klimatyzacja+wspomaganie+ABS+2poduszki+disel:) za 41900- nie ma konkurenta za tą cenę. Praktycznie o 10 tys. droższe auta mają podobne parametry_ fabia z tymi ustawieniami 51900:) Pozdrawiam
~elbing@tlen.pl
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Za te pieniądze jakie chce Renault konkurencja nie oferuje nic porównywalnego pod względem wyposażenia. A już na pewno nie diesla. Fabia o porównywalnym wyposażeniu jest droższa o ok. 10 - 12 tys. PLN.
~Maks
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Auto kupione przez przypadek bo była "okazja" i jestem zadowolony z wyboru. Minusy to brak przemyślanego rozwiązania np. przy demontażu iski olejowej.
~SP
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
Rozsądna cena w zestawieniu z konkurencją 38tyś zł z dodatkową gwarancją (razem 4 lata) za diesla z klimą - auto z zeszłego rocznika na promocji to dobry wynik.
~Maciek
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
pomimo swojej naprawde niskiej ceny jak za samochód i to diesel to i tak uważam, że jest stanowczo za drogi za drogi! stanowczo odradzam!
~Piotr VN
Sedan 1.5 dCi 65KM 48kW
nie oceniam takiego parametru na razie się go nie zamierzam pozbywać co daje pośrednią ocenę pozdrawiam użytkowników .P