Lista ocen Renault Thalia II 1.2 16v 75KM 55kW 2008-2012 (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SylwekŁódź
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Plastiki - żal. Skrzypi wszystko co tylko możliwe. Piszczą fotele, panel między fotelami w okolicach wycięcia na kubeczki przy zapalniczce (swoją drogą, królestwo i dziewicę księżniczkę, jeśli ktoś tam zmieści standardowy kubeczek kawy ze stacji). Żarówki podświetlające nawiew przepalają się szybciej niż ludzie na serwisie je wymieniają. Fotele są niewygodne, 0 profilu. Bardzo niskie oparcia. Plusy: dużo miejsca z przodu, naprawdę dużo...
~AKP 09
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Ludzie opowiadają jakieś bajki o braku schowków... Nie wiem co chcą chować. Mnie tam niczego nie brakuje. Komórka, nawigacja, różne kable zasilania, długopisy, wizytówki, kalkulator, mapa, husteczki jednorazowe - wszystko pomieściło się w jednej sekundzie (a może to ja jestem za mało wybredny ?). Jak komuś czegoś brakuje - polecam przewozy PKS. Po tygodniu wszystko wszystkim pasuje. Zapewniam. Sprawdzone ;-)
~Gormit
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
obsługa fabrycznego radia trochę popieprzona, poza tym kompletnie KRETYŃSKIM pomysłem są światła mijania, które zapalają się już przy wkładaniu kluczyka do stacyjki i nie można ich w ogóle wyłączyć. Zwłaszcza widać ten idiotyzm jak chce się stanąć na parkingu i włączyć laptopa na zasilaczu... Samochód stoi z wyłaczonym silnikiem, a wszystko się pali dookoła. Debil to wymyślił
~ArturKrk
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Wszystko pod ręką. W sumie nie ma tutaj masy bajerów, więc i zadanie nie było trudne. Wszystko na miejscu. Druga sprawa, to że autko mam 2 lata i nic (jeszcze?:) nie skrzypi - plastiki są umiarkowanej jakości, ale dosyć dobrze spasowane.
~Geniek
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Słabo. Tanie plastiki, które trzeszczą. Bardzo słabe materiały foteli i kanapy. Bardzo niewygodne fotele - praktycznie zero profilu. Nie trzymają na boki. Uchwyty na kubki przed lewarkiem zmiany biegów - bardzo niepraktycznie. Mało schowków.
~titus
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Mini przyciski nie ułatwiają obsługi radia, sytuację ratuje pilot przy kierownicy. Klima \"auto\", więc często się tam nie sięga. Brak schowków i uchwytów na kubki (te na desce zupełnie niepraktyczne-tylko na puszkę 0,33l)
~Rafał
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Fotele wygodne, wszystkie przyciski czytelne i na swoim miejscu, schowek i kieszenie w drzwiach w miarę, beznadziejne umieszczony uchwyt na kubki ale za to bagażnik jest największą zaletą tego auta chociaż właz mógłby być większy.
~spikermkay@gmail.com
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Fajny wygląd zegarów, choć konsola środkowa nieco przestarzała. Dużo lepsza jest w nowym clio. Niezła kolorystyka foteli, gdzie ciemny materiał obszyty jest białą nitką (wersja Alize).
~Artur
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Wszystko na miejscu. Radio troche skomplikowane ale przełącznik na kierownicy rozwiązuje problem. Siedzenia miękkie (troche za bardzo). Mały zakres regulacji kierownicy i wysokości siedzenia kierowcy.
~luque1
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Wszystko pod ręką, obsługa intuicyjna. Fajne rozwiązanie z pilotem od radia przy kierownicy. Fotele w miare ok szkoda że bez łokietnika lub tunelu środkowego z podłokietnikiem