Lista ocen Renault Thalia II 1.2 16v 75KM 55kW 2008-2012 (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SylwekŁódź
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Widoczność jest dobra. Wąskie słupku z przodu, szybki po bokach z tyłu. Jest godnie. Mógłbym na tym skończyć, ale... ale są tu dwa tematy, które należy poruszyć 1) Lusterka - chyba nawet na rowerze mam większe - tragedia. Nie widziałem w życiu mniejszych lusterek. 2) I teraz jeśli nie mamy czujników, to powodzenia w cofaniu tym autem - przypominam, to ponad 4,2m sedan. Auto dla wytrwałych.
~ArturKrk
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
To co bardzo ważne, przednie słupki - są cieniutkie - przy zakrętach, nawrotach - widoczność bardzo dobra. Trudno mi skojarzyć inne auto, w którym widać wszystko w zakresie 320 stopni tak łatwo - m.in dzięki temu, że w samochodzie siedzi się dość wysoko, co też wpływa na podniesienie komfortu jazdy. Reasumując: Widoczność bez zastrzeżeń.
~PiotrWwa
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Lepiej niż w niejednym kompakcie z droższej półki. Siedzi się wysoko, słupki są wąskie. Dużo lepiej niż w Astrze, którą jeździłem poprzednio. Na minus ciut małe lusterka, ale można się przyzwyczaić.
~em
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Zaskoczyła mnie możliwość regulacji kolumny kierownicy oraz wysokości fotela - dzięki czemu łatwo jest dopasować tak siedzisko, aby mieć jak najlepszą widoczność.
~Marcin1977
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Wąskie słupki, z tyłu są też takie fajne małe szybki, także wszystko widać. Ostatnio jechałem Punto znajomego - widoczność do tyłu w porównaniu z Thalią była naprawdę słaba.
~Rafał
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Małe lusterka boczne do których trzeba się przyzwyczaić oraz słaba widoczność przez tylną szybę. Czujniki parkowania bardzo ułatwiają parkowanie szczególnie kobietom.
~AKP 09
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Wszystko widać. Gorzej do tyłu. Odrobinę małe lusterka boczne (ale idzie się przyzwyczaić). Kobieta która ma cofnąć tym autem bez parkotronika - z miejsca głupieje.
~Suchenek
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Mam 4 osobowa rodzine imjest git. Bagażnik stodoła, wrzucam wózek z kołami, fotelik córki ogromny , zakupy i jeszcze jest miejsce. Polecam
~Artur
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Z tyłu nieco gorzej (urok sedanów), z przodu i na boki - bez zastrzeżeń. Lusterka duże i wysokie - można oglądać niebo i asfalt jednocześnie :-)
Dziennik kosztów dla Renault Thalia II 1.2 16v 75KM 55kW
7,1
8,2
~Grzegorz Kowalczyk
Sedan 1.2 16v 75KM 55kW
Widoczność do przodu i na boki ok. Trochę trudniej bylo z początku przy cofaniu za sprawą dłuższego tyłu-jak to w sedanie.