Lista ocen Renault Trafic I (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wj@ogrzewaj.pl
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
Przednia szyba z efektem pryzmatu (niebezpieczna, wprowadzająca w błąd wada konstrukcji szyby - rozdwajanie widoku świateł samochodów nadjeżdżających z przeciwka, mogaca w skutkować błędna ocena odległości i typu auta). Źle opracowane, brudzące się łatwo lusterka wsteczne, gdzie środek pasa brudu umieszcza się prawie w środku pola obserwacji lusterka.
~agatwro
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Widocznosc dobra pod warunkiem posiadanie modelu z oknem w przesuwanych drzwiach.W innym przypadku zawsze prostopadle do mijanego pasa ruchu (niewiele widac z prawej strony pod kontem)ZNAKOMITE LUSTERKA BOCZNE wszystko widac i daleko i blisko.Cofanie dogodne dzieki lusterkom
~Zygi007
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
Dla mnie ok - ale niestety trzeba umieć jezdzić dostawczym, ja zamontowałem sobie czujiki cofania z wyświetlaczem LCD i jest ok ! Brudzące sie szybki małe przy lusterkach, przez niskie umieszenie lusterek !
~remik
Furgon 2.2 80KM 59kW
martwy punkt mimo dużych lusterek W małej E2200 mimo mniejszych lusterek widoczność była lepsza nie najlepsza widocznośc w lusterku wstecznym.Mój jest cały przeszklony więc poza tym więcej uwag nie mam
~piotr
Furgon 1.9 TD 100KM 74kW
Byłaby świetna, gdyby nie to że po wymianie szyby przedniej światła jadących z naprzeciwka samochodów są rozszczepiane i widoczne podwójnie (3 kolejne oryginalne szyby tak samo)
~Mariusz
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Widocznosc dobra zarowno przez przednia szybe jak i szybki boczne. jedyny mankament to bardzo male lusterka, ale przymierzam sie do wymiany na nowsze z rocznika 95.
~nie wiem czy bym kupił ten samochód jszcze raz
Furgon 2.2 80KM 59kW
kiepska. w lusterkach wielkie martwe punkty, poza tym lewy słupek zasłania widoczność, wewnętrzne lusterko w niektórych sytuacjach również.
~Michał
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Rewelacyjna, wielka szyba z przodu, boczne super, do tego doskonałe wielkie podwójne lustra- wyśmienite przy cofaniu.
~Drut
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
jeździ tym żona (nie lubi go )ale jeśli chodzi o lusterka to jest w nich zakochana
~denwer
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
zajebista lepsza niż w osobowym . cofanie to przyjemność.