Lista ocen Renault Twingo I 1.2 55KM 40kW 1993-1996 (83) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Twingo z Warszawy
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Silnik cichy, na postoju prawie go nie słychać. Jedynie mi przeszkadzał szum od opon ale nie jest tragicznie. I tak najczęściej jeździłem z otwartym dachem, więc mi różnicy zbytnio nie robiło. W przeciwnym razie dobre głośniki i porządne radio załatwiały problem. Trzeba zwrócić uwagę na łożyska przednich kół. Jeśli podczas jazdy jest duży hałas, prawdopodobnie trzeba będzie je wymienić. Mnie po ich wymianie (150 zł komplet+ wymiana) śmiać...
~Przemek (knopers)
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Tutaj jest różnie. Zanim silnik się nagrzeje, w środku jest trochę głośniej, ale po nagrzaniu wcale głośno nie jest. Gorzej jest przy prędkości powyżej 100 km/h, nie wspominając już o jeździe 140 km/h, gdzie nie słyszałem pasażera. Ale daję 4 z tego względu, że najczęściej jeżdżę do 100 km/h.
~jungli@wp.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
tylko dobrze glownie dzieki silnikowi o ktorym pisalem wczesniej moze ciut za glosny powyzej 115 to troche za szybko ale ogolnie dobrze pozostaje kwestia dachu jak sie ma otwierany ale cos za cos za to nie moge odjac punktow bo w lato yyy wiecie co....
~Szary91
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Niestety słabe wyciszenie auta. Do tego gdy zaczynają się kłopoty z poduszkami pod silnikiem, dochodzi wiek auta, problem narasta. Tu niestety nie mogę napisać nic pozytywnego, jedynie to, że są gorsze pojazdy ;p
~RoN
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Jeździłem cichszymi ;) Wyraźnie odczuwa się, że to miało być miejskie auto. Dźwięk silnika dość mocno wdziera się do kabiny. Nie jest to uciążliwe pod warunkiem, że nie musimy spędzić w tym hałasie kilku godzin.
~wojtas motooktan
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Dużo odsłoniętych blach robi swoje. Silnik jak na swoje 55 koni dosyć odważnie się odzywa na drodze. Ot po prostu taka żaba sobie rechocze. przy 100km/h i zasłoniętych szybach da się spokojnie rozmawiać.
~Żabol zabol6@o2.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Zewsząd dochodzi nas szum, jak nie wiatru to opon, jak nie opony to odgłos koników pod maską. Do 90km/h jest ok. ale powyżej 100 wrażenia akustyczne są niezapomniane :)
~nikon
Hatchback 1.2 55KM 40kW
W wersjach sprzed face liftingu (poniżej 2001 roku) bez rewelacji, silnik wyje na wysokich obrotach, słychać pracę zawieszenia, na szczęście plastiki nie trzeszczą.
~KALIBER GTS
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Materiałowy dach i pojedyncza uszczelka w drzwiach,co tu pisać,trzeba zmienić wydech jak ma być głośno to chociaż z klasą.Po lifcie jest ciszej.
Dziennik kosztów dla Renault Twingo I 1.2 55KM 40kW
8,7
~budda28
Hatchback 1.2 55KM 40kW
pralka mnie przesladuje w tym samochodzie tyle ze nie wiem czy frania czy inna wieje tandeta wyciszenie nie istnieje na trasy nie polecam