Lista ocen Renault Twingo II Hatchback 3d (37) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~koronka@autograf.pl
Hatchback 3d 1.5 dCi 65KM 48kW
10/10 Mam 185 cm rodzine i jeżdzze Galaxy 2,3. Kupiłem samochód żonie przebierając. jest nim wiecej miejsca niżw aveo, ibizie 4, i innych maluchach. nie do uwierzenia. Sprawdź.!!!! A tylniejeżdzące fotele to bajka. Moze to one zdecydowały mając galaksa. uw. 4 osobowy.
~jogi67@o2.pl
Hatchback 3d 1.6 16v 133KM 98kW
Auto z zewnątrz jest niewielkie. Jednak w środku jest zaskakująco przestronne. Swobodnie ,nawet na dłuższej trasie, pojedzie nim czterech 2-metrowych koszykarzy. To dzięki mobilnym(niezależnym) 4 fotelom. Nawet większa konkurencja z segmentu B, może o tym pomarzyć.
~RS fun
Hatchback 3d 1.6 16v 133KM 98kW
Samochód ma sporo miejsca wewnątrz. Jest mały ciałem i wielki duchem. Ja przy blisko 1,9m nie narzekam. Z tyłu przy max odsuniętych fotelach tylnych bardzo dużo miejsca. Moja mama twierdzi, że wysiada się wygodniej, niż z Mercedesa Coupe.
~neon2909@wp.pl
Hatchback 3d 1.5 dCi 65KM 48kW
No tu Francuzi się popisali. Możliwość przesuwania tylnych foteli oraz duży zakres regulacji fotela kierowcy pozwala nam dostosować wnętrze do zaistniałych potrzeb. Kierowca bez względu na gabaryty znajdzie dogodną i wygodną pozycję za "fajerką"
~OstatniElement
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Wbrew pozorom olbrzymia ilość miejsca w środku, z tyłu dwa oddzielne przesuwane fotele. Bagażnik mały, ale nie ma co oczekiwać więcej. Za to po złożeniu oparć tylnych foteli miejsca jest bardzo dużo.
~krzysiu
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Nie oszukujmy się, super nie jest. Z przodu w porządku, z tyłu do jazdy po mieście też ujdzie. Ogólnie dla dwóch osób - wystarczy w zupełności, ale już dla trzech - tylko na krótki dystans.
~Majka
Hatchback 3d 1.2 58KM 43kW
~Zachar
Hatchback 3d 1.2 60KM 44kW
Miejsca ja na tak mały samochód jest naprawdę dużo, kierowca i pasażer podróżują wygodnie, z tyłu również wygoda dla dwóch osób, do tego duży bagażnik, największy w klasie aut małych miejskich i miejskich.
~Wacek
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Trzeba brać pod uwagę, że jest to małe autko, ale z przodu gdy siądzie 2 pasażerów wcale nie jest ciasno i jeden nie obciera się o drugiego. Jest wystarczająco dużo miejsca.
Dziennik kosztów dla Renault Twingo II Hatchback 3d
6,1
6,6
7,3
~Grzegorz
Hatchback 3d 1.2 58KM 43kW
dla kierowcy wystarczająco, dla pasażera z przodu gdy ktoś siedzi z tyłu mało i pod bardzo niewygodnym kątem, dla osób siedzących z tyłu zaskakująco dużo
Renault Twingo II Hatchback 3d