Lista ocen Renault Twingo II (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kb
Hatchback 3d 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Szukałem małego samochodu z dużym wnętrzem i niezbyt dużym, ale mocnym benzynowym silnikiem. Rozważałem zakup Alfy Romeo Mito 1.4 min. 120 KM i Mazdy 2 1.5 105 KM, ale były droższe i ciaśniejsze w środku, choć niewątpliwie ładniejsze. Mitsubishi Colt 1,5 109 KM był trudno osiągalny i podobnie do Renault plastykowy w środku. Kupiłem więc ośmioletnie Renault z polskiego salonu z przebiegiem 64 tys. km. Na dojazdy do pracy i wypad do rodziny od...
~WTQ
Hatchback 3d 1.2 58KM 43kW
To nie jest tani samochód. Co prawda wersja Access jest cenowo zbliżona do Pandy, ale jej zakup to nieporozumienie z powodu braku wspomagania. Warto kupować wersje od Authentique w górę. Auto odwdzięcza się doskonałą jakością wykonania i cechami eksploatacyjnymi opisanymi wyżej. Nie każdemu może to jednak rekompensować wydatek kilkadziesiąt procent wyższy niż za auto konkurencji...
~RS fun
Hatchback 3d 1.6 16v 133KM 98kW
Warto kupić, ale nie w cenie katalogowej. Ja kupiłem w okazyjnej cenie. Uważam, że nowe auto na pewno nie jest warte ponad 50 tys., chociaż konkurencja i tak jest jeszcze droższa. Sporo do życzenia pozostawia także ASO Renault. Począwszy od sprzedawców, a skończywszy na serwisie. Jak dla mnie pełna amatorka i brak profesjonalizmu. Jak ktoś ma możliwość, to niech ich unika.
~Wacek
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Wg. mnie w tej kategorii jest bardzo dobrze. Trudno w takiej cenie kupić samochód z 2009r., a więc w miarę nowy i z dobrym wyposażeniem. Nie chciałem kupować Niemca, bo za te pieniądze miałbym auto starsze o kilka lat, ponadto nie wieżę już obecnie w mit o świetnych niemieckich samochodach. Jak na razie twingo potwierdza trafność wyboru.
~Mariusz
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Bardzo dobrze. W tej cenie nie ma praktycznie możliwość kupna młodszego samochodu. W podobnej cenie jest tylko fiat panda i trojaczki citroen, toyota, peugeot i daihatsu siron. Twingo od wymienionych samochodów jest zazwyczaj zdecydowanie lepiej wyposażony. Ja mam klimatronik, elektrycznie sterowane lusterka, czujnik deszczu...
~Kichot
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Naprawdę doskonały stosunek. Na szczęście Renault w Polsce uznawane jest za najgorszy sort wiecznie psujący się (co jest kompletną nieprawdą) , więc śmiało można kupować i użytkować. Na dodatek ze względu na swoją opinię tych aut praktycznie nie kradną, więc jest taki bonusik.
~bjozefowicz
Hatchback 3d 1.6 16v 133KM 98kW
To przekroczyło moje oczekiwania. Auto w cenniku było dużo tańsze od konkurencji. Dobrałem do niego wszystkie opcje dodatkowe i ciągle było tańsze od konkurencji. I tu zaczęła się rozmowa o rabatach. :) W sumie uzbierało się tego prawie 10tyś zł!!! Tego nie pobije nikt!!!
~bjozefowicz
Hatchback 3d 1.6 16v 133KM 98kW
Już wspominałem o cenie. Z cennika wyszło prawie 56000 za auto z niemal wszystkimi opcjami dodatkowymi. To i tak dużo mniej mniej niż 500 Abarth czy Swift Sport Nie wspomnę o Mini czy np DS3 albo MiTo. A jeszcze wynegocjowałem prawie 10000 rabatów!!!.
~panfil.jurek@gmail.com
Hatchback 3d 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Każdy chciałby za wszystko zapłacić mniej a nie więcej.Jeżeli go kupiłem,to znaczy,że zaakceptowałem cenę.Nie żałuję pieniędzy wydane na to auto. Przejechałem nim ok. 95000 km i nadal wszystko gra. Jeździ się bardzo dobrze. Nie mam zamiaru go sprzedać.
~Rafał
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Samochód można bardzo tanio kupić i jest to jedna z lepszych propozycji w tym segmencie (wygodniejsze i bardziej żwawe od toyoty aygo). Można bez problemu kupić auto ze świeżego rocznika i niskim przebiegiem w przystępnej cenie.