Lista ocen Rover 45 Sedan 2.0 TD 101KM 74kW 1999-2005 (31)

~Marcin Maniac
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
wymiana olejów i filtrów co rok, rolki napinacza czasami i w odpowiednim czasie rozrząd (Silnik)
3,5
~Krzysiek
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
Auto jak dla mnie fajnie wyglada, proporcje klasycznego sedana, dużo chromów, fajne reflektory z przodu, fabryczne fantazyjne alusy. W srodku poza kanapami lata 90. Diesel roverowski kompletna kupa pod wzgledem kultury pracy. Tak pozatym auto bezawaryjne, cześci dostępne - pasują z Hondy Civic.
~Sheyk20
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
Ciekawe czemu ten samochod nie zostal autem roku w czasach kiedy powstawal =) Ja spokojnie ten tytul bym mu przyznal.
~lbastro@wp.eu
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
auto jest ponadprzeciętne stylistycznie i dobre mechanicznie
2,2
~Przywiązany do modelu 45
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
Jak na auto o przebiegu prawie 270tys. myślałem, że będzie lepiej. Dużo by wymieniać wad tego samochodu. A napaliłem się na niego na początku, bo to moje pierwsze autko. Ogólnie rzecz biorąc nie polecam. Cały czas coś się psuje. Ale po kolei: 1. Alternator poszedł przy 220tys. 2. Przeguby wymieniałem już 3 razy z obu stron. 3. Wycieraczki się zacinają. 4. Bagażnik spada na głowę. 5. Wymieniłem już wszystkie klamki zewnętrzne. 6. Paruje w...
~Karol Białystok
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
silnik mimo że troche głosny przy predkościach powyżej 150km/h to poza tym super; przy ponad 300 000km nie bierze oleju, lekko spocone jedynie turbo ale dolewac nic nie musze od wymiany do wymiany, Silnik na zwykłej pompie firmy VP BOSCH jak w większości 2 litrówek(Ford, BMW, OPEL) do tej pory wymianiłem to co opisuja fora czyli: przepływomierz- (wkład BOSCH ten sam co w astra 2 jedynie obudowa inna), , naprawa pompy BOSCH -kozt 500zł, nie...
~Darek
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
ogólnie autko jest bardzo dobre, przede wszytkim tanie i oszczędne, wygląd elegancki i zapenia przywoity poziom komfortu, dobrze wyposażone
~rabix
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
Oprócz trochę za twardego dla mnie zawieszenia jest super. To zawieszenie to pewnie wynik tego że wcześniej jeździłem Xantią na hydro.
~artur
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
zawieszenie -pozytywne choc rewelacji nie ma ale i autko nie jest limuzyna (Układ jezdny)
~fritz
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
uważam, że warto kupić Roverka 45... Większość części z bliźniaczej Hondy Civic.
Rover 45 Sedan