Oceny Rover 600 2.0 SDi 105KM 77kW 1994-2000

Rover 600 2.0 SDi 105KM 77kW 1994-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Rover 600 2.0 SDi 105KM 77kW 1994-2000

~qluu
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Rover 600 samochód na bazie Hondy Accord. Praktycznie bezawaryjny dzięki Japończykom, którzy w tamtych latach produkowali bardzo dobre samochody, zaawansowane technologicznie. Podzespoły bardzo tanie. oczywiście mówimy o oryginałach lub naprawdę dobrych Japońskich zamiennikach. Oczywiście trzeba jeszcze wspomnieć o silniku. Angielska konstrukcja, bardzo wytrzymała i ekonomiczna. Średnie spalanie na poziomie 6l/100km. Zawieszenie rewelacja....
~marcin
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
polecam ten samochod ale radze dobrze sprawdzic przed zakupem,warto sprawdzic skrzynie biegow,czy biegi wchodza miekko,czy wsteczny nie zgrzyta przy wbijaniu co moze swaidczyc zuzytym sprzeglem chociaz mozna to w prosty sposob wyeliminowac wydluzajac lacznik na sktrzyni,5min roboty;-)sprowadzilem mojego R600 z niemiec od 1 wlasciciela,auto bylo do koca serwisowane,zaplacilem duzo,ze wszystkim wyszlo mnie okolo 13 tys za auto z 97 roku ale...
~Rafałłłłł
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
15.08.2008 ROVER 600 Vanden Plas. Jest to SZESNASTY egzemplarz z silnikiem Diesla jakiego obejrzałem przed kupnem.Kupiłem go w przeliczeniu na ZŁ 9200. Znalezienie zadbanego egzemplarza po liftingu do 12000zł w Polsce jest praktycznie nieosiągalne. Auto z przebiegiem 139000km zostało sprowadzone z Luxemburga od pierwszego właściciela. Wersja wyposażenia 3.1 - el. przednie szyby - el. i podgrzewane lusterka - el. antena - manualna...
~Pepe
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Bardzo przyjemny samochód. Linia zewnętrzna bardzo ładnie poprowadzona jak na swój wiek. W środku miałem skórę bardzo przyjemna w dotyku i super łatwa w utrzymaniu. Jak na swój przelot tylko fotel kierowcy lekko zniszczony.
~sawek112
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Auto naprawdę godne polecenia. Za te pieniądze trudno kupić tak oszczędnego i mało awaryjnego diesla. Gdyby jeszcze nie te drobnostki typu klamki itd. to było by cudownie. Jeżdże nim 3 lata i jestem zadowolony.
~rover620SDIfan
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Generalnie świetny samochód, gdyby nie ta elektryka. Niemniej jednak w swojej cenie i z silnikiem diesla praktycznie nie ma sobie równych. Mimo że sprzedałem go prawie dwa lata temu to w dalszym ciągu mam do niego ogromny sentyment. Inna sprawa że udało mi się kupić bardzo zadbany egzemplarz. Forum roverków to skarbnica wiedzy na temat tych samochodów.
Dziennik kosztów dla Rover 600 2.0 SDi 105KM 77kW
7,3
~arkadiusz46@op.pl
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Auto użytkuję 10 lat i 3 miesiące. Przejechałem w tym czasie 130 tyś km. bez żadnej awarii. Nigdy mnie nie zawiodło mimo często długich (3000 km.) i trudnych (Ukraina) tras. UWAGA Przytoczone tu dane dot. eksploatacji tego samochodu pochodzą z programu komputerowego, który specjalnie pod tym kątem został przygotowany.
~Rudy250
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Ogólnie ciekawe auto,niedużo pali,i jest bardzo wygodne,jeszcze jakby było ciszej w środku było by różowo.Po za tym jest w miarę mało spotykane na naszych drogach,wiec można poczuć sie wyjątkowym:)) Jeżdże nim zazwyczaj w trasie,na ogół o długosci 300km.Zawsze dojechałem do celu,i za to podoba mi sie ten samochód,po za tym jest bardzo ładny:P
4,1
~azazel
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Polecam. Przymierzam się do zakupu nowego auta bo roverek ma juz swoje lata i trzeba go sprzedać a poza tym potrzebuję kombi ale naprawde nie wiem co kupić aby bylo porównywalne. Moze Rover 75- ale podobno to juz nie to samo i drogie częci. Co do częśći to R600 są raczej w środku stawki jesli chodzi o cenę co w połączenie z bezawaryjnością daje znakomity wynik. Mechanicznie jest to zresztą Honda Accord i wszystkie części pasują.
3,6
~mustek3
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Cena jakość bardzo dobra, mało pali, potrzebuje dużo części, nisko się siedzi, komfortowy.