Lista ocen Rover 75 Kombi (23) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kistel kistel@orange.pl
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Jestem w aucie zakochany. Dla mnie całkowita rewelacja pod każdym względem. Wygląd pasuje, cena pasuje, możliwości pasują. Z dnia na dzień, z kilometra na kilometr kocham to auto co raz bardziej o ile wogóle tak się da :-)
~marek.budnicki@warta.pl
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Samochód typowo brytyjski, godny polecenia szczególnie w wersji 2,0CDT Tourer. Ekonomiczny , komfortowy, reprezentacyjny, doskonały na długie, rodzinne podróże
~over
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Całokształt oceniam jako dobry. Są auta dużo lepsze ale wynalazków też pełno.Jeżeli ktoś trafi na zadbany egzemplarz nie powinien narzekać
~TOMI
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Bardzo komfortowy, dobrze wyposażony, wyciszony samochód, który może przewieść Cię przez Europę bez zmęczenia. Gdyby nie kilka rzeczy, byłaby rewelacja.
~cosowa
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
wizualnie zwraca uwagę specyficznym charakterem i lubię na niego spojrzeć ale...R75 to BMW...i tu się zaczynają problemy.
~Maruś
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Mogę śmiało polecić Rovera 75 Tourer. Nie wiem czy w automacie bo jednak spalanie nieco wieksze ale za to jak wygodnie... :)
~jack
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
jako całokształt oceniam na 5 w miare wygodny cichy za małe pieniądze ładny samochód , brakuje przyciemnianych szyb :)
~lukasz
Kombi 1.8 16V T 150KM 110kW
auto jak jeździ jest świetne, jednak awaryjność odbiera całą z tego przyjemność zdecydowanie nie polecam chyba że hobbystom
~marek.budnicki@warta.pl
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Samochód typowo brytyjski. Komfortowy, ekonomiczny zwłaszcza w wersji 2,0CDT Tourer, doskonały do dalekich rodzinnych podróży.
Dziennik kosztów dla Rover 75 Kombi
10,2
13,6
~wilkj@onet.eu
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
ogolnie polecam jest to ssuper samochodzik za normalne pieniadze
Rover 75 Kombi