Lista ocen Rover 75 (270)

~Rooster
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Witam, swojego mam 2 lata jest to najwyższa opcja z drewnianą kierownicą, skórą, Tv i Navi; zrobiłem 50tys. bez problemu i padło sprzęgło nowe 3tys.zł Pozatym nie przewiduje większych napraw bo auto świetnie się sprawuje.Tak jak ktoś napisał wygląda jak milion dolców i nie jedną kobietę praktycznie samo poderwało haha ;) Warto zauważyć, iż w latach produkcji kosztowało ono nie bagatela ok.200tys.zł Pozdrawiam
~Barthas
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Dałem za ten samochod 7000 zl (anglik) :) Jak za samochod z: Nawigacją, Telewizją, Klimatronicem, Podgrzewanymi skórzanymi fotelami, Tempomatem, Komputerem pokladowym, El. 4 szyby + lusterka, El. regulacja i pamiecia foteli, automatycznie przyciemniane lusterka, czujnikami parkowania, 6 x airbag, i wiele innych to wydaje mi sie ze nie jest zle ;P Za ta cene po prostu REWELACJA!!!!! Polecam innym!
~Waldi
Sedan 1.8 120KM 88kW
te spojrzenia na ulicy rekompensują niedociągnięcia
4,1
~grubas92@onet.eu
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Jest naczym oko zawiesić! Zeby jeszcze trochę mocniejszy silnik i tańsze naprawy
~Dawid75
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Do skrzyni trzeba mieć podejście, kto jeździ ten wie :) (Skrzynia biegów)
3,5
~Papandreas
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Ladne auto. dobrze sie prowadzi. wygodne. imitacja jaguara. duza awaryjnosc w porownaniu do japonczykow ktorymi jezdzilem wczesniej. drogie czesci zamienne. dobry zestaw grajacy. niezle sprawdza sie na polskich drogach. Ponoc przez samych anglikow uwazane za jedno z najgorszych aut (ogolnie rover) w tej samej cenie polecam auta japonskie lub niemieckie
~Mario UK
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Jest wspanialy! Wczesniej mialem Rovera 25. Od razu wiedzialem, co bedzie nastepne. Mam wersje Connoisseur, granatowy z kremowa skorzana tapicerka. Mieszkam w UK i moi angielscy koledzy z pracy bardzo byli zdziwieni, ze kupilem typowo angielskie auto. Jezeli Rover wyjdzie z klopotow finansowych i wyprodukuje kolejne auto tej klasy, to z pewnoscia je kupie.
~Witek z Poznania
Sedan 1.8 120KM 88kW
To jest moje 9 auto i chyba oprucz Hondy Accord z 1991 r. ,ktora jezdzilem tez 4 lata lepszego nie mialem.
~Lukas
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
z przodu ujdzie ale przy cofaniu do tyło jest cieniutko bez park-stopów (Widoczność)
Dziennik kosztów dla Rover 75
6,9
12,5
12,6
~Damianolo
Sedan 2.0 CDTi 131KM 96kW
Bardzo dobry na trasę. W mieście trochę gorzej, ponieważ słaba jest widoczność maski podczas parkowania. W tej cenie trudno znaleźć "ładniejsze" wyglądem auto z zewnątrz i wewnątrz. Niestety, notoryczny problem z pompką sprzęgła...