Lista ocen Rover 75 (270)

~POLICJANT
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Przepiękna niepowtarzalna stylistyka zarówno tak zewnętrzna jak i wewnętrzna. Ten charakterystyczny design kierowany jest raczej dla brytyjskiej arystokracji niż przeciętnego obywatela. Teraz już się tak nieprojektuje. Chromy ładnie błyszczą się w słońcu. Jak dla mnie ładniejszy od Jaguara
~Raciaty
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Brytyjski styl ( Jaguar ) , niemieckie serce ( BMW ) , Polska fantazja ( Ułan ) , nasze drogi ( proste i równe inaczej ) ... To właśnie jest To , a właściciele smutnych samochodów niech nam zazdroszczą bo ... i tu pointa się zaczyna co raz więcej przebierańców co raz trudniej o ORYGINAŁ @;-)
~patrysgn_krk
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu Rovera 75. Oprocz wszystkich zalet/wad o jakich pisalem wyzej ten samochod ma jeszcze jedna podstawowa zalete. Jadac nim po ulicy wiekszosc osob sie oglada co jest milym uczuciem jak sie taki widok widzi we wstecznym lusterku:)
~Paw
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Najlepsze auto jakim miałem przyjemność jeździć. Miałem wcześniej 6 innych samochodów dobrej klasy i jeździłem wieloma innymi, ale nie zamienił bym tego na inny. Chyba, że na Jaguara S-type do kterego Rover 75 jest porównywany i często z nim mylony.
3,3
~james
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Generalnie dobre auto, pod warunkiem że dbamy i mamy więcej kasy na naprawy, robi ciekawe wrażenie na ulicach, ludzie często mylą z Jaguarem. Bogate wyposażenie rekompensuje drobne usterki angielskich inżynierów, polecam ludziom chcącym mieć coś niespotykanego na ulicach, w otoczeniu fordów, opli i innych masowych samochodów czujemy się wyjątkowo, tylko czy warto aż tyle za to płacić
2,9
~KLN
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Samochód bardzo komfortowy, jednak jest to angielska tandeta. Wykończenie w środku na początku bardzo mi sie podobało jednak po kilku dniach widziałem juz tylko trzeszczący plastik, który był połaczeniem taniej podróby drewna i czarnego brzydkiego plastiku. Najgorsza jednak jest awaryjność tego samochodu. Przed zakupem czytałem dużo o jego awaryjności myśląc że to mit. Niestety okazało się że jest jeszcze gorzej.
~Maruś
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Mogę śmiało polecić Rovera 75 Tourer. Nie wiem czy w automacie bo jednak spalanie nieco wieksze ale za to jak wygodnie... :)
~oskow@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Jedziesz , a wszyscy wkoło mogą Ci tylko pozazdrościć. Stylistyka na topie od 8 lat - to wyczyn brytyjskiego koncernu.
~Kris - www.roverki.pl
Sedan 1.8 16V T 150KM 110kW
Dla mnie doskonale, ale auto mam z salonu. Nie mialem z nim żadnych poważnych problemów, zadowalające osiągi przy malym spalaniu. Wygoda i bezpieczeństwo. Nietuzinkowy wygląd.

Usterki Rover 75

Rover 75 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tropek123
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
dzwięk piękny... bulgocze aż miło... v6 w najpiękniejszym wydaniu ;-) (Silnik)