Lista ocen Rover 75 (270)

~marek39
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
Silnik to chyba najmocniejsza strona tego auta. V6 pracuje bardzo cicho a jednocześnie ma wystarczającą moc. Do tej pory (3 lata) niezawodny. (Silnik)
2,5
~jackal154@wp.pl
Sedan 1.8 120KM 88kW
to auto to porazka ,wyglad jaguara a jakosc poloneza.nie przesadzam nawet przez chwile (Silnik)
~GRZEGORZ
Sedan 1.8 120KM 88kW
JAZDA TYM SAMOCHODEM TO PRZYJEMNOŚĆ. DUŻO TAŃSZY OD BMW,WOKSWAGENA CZY AUDI A JEST NIEZAWODNY. MAM ROVERA 75 OD 2 LAT OPRUCZ NORMALNYCH WYMIAN OLEJU I FITRÓW NIC W NIM NIE MUSIAEM ROBIĆ. ZAINSTALOWANA INSTALACJA LPG UCZYNIŁA JAZDĘ DUŻO TAŃSZĄ, CHOĆ W CULU MIESZANYM SPALAŁ OKOŁO 8 ITRÓW BENZYNY.POECAM SAMOCHÓD UDZIOM KTÓRZY CHCĄ MIEĆ DOBRY SAMOCHÓD ZA ROZSĄDNE PIENIĄDZE.
~Derek
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
trzymanie w zakrętach przy dużych prędkościach bardzo super, pewnie pomagają w tym moje świetne opony uniroyal rainsport (Układ jezdny)
~Damian
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
Rewelacja , bardzo mi się podoba i jeśli będzie tak bezawaryjny jak moje "japończyki" to na pewno następny będzie ROVER75. Masa potrzebnych dodatków , szacowny wygląd no i te nikle - zkochałem się!!!!
~marek.budnicki@warta.pl
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Samochód typowo brytyjski, godny polecenia szczególnie w wersji 2,0CDT Tourer. Ekonomiczny , komfortowy, reprezentacyjny, doskonały na długie, rodzinne podróże
~marek.budnicki@warta.pl
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Samochód typowo brytyjski. Komfortowy, ekonomiczny zwłaszcza w wersji 2,0CDT Tourer, doskonały do dalekich rodzinnych podróży.
~AL76
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
Auto ma specyficzny klimat, wnętrze jak w angielskim salonie, znakomity system nagłośnienia, materiały użyte do wykończenia wnętrza najlepszej jakości. Auto zwraca uwagę przechodniów jak żadne inne. Po zakupie byłem nim zachwycony ale po 6 miesiącach staje się nudny - chyba zbyt dokonały
~Paweł Piwowarski
Sedan 1.8 120KM 88kW
Silnik pracuje bardzo stabilnie i cicho ale jest to trochę za słaby silnik jak na takie auto ale cóż jest to auto którym jeździ się dla przyjemności, a nie dla osiągów (Silnik)
~mozej1@go2.pl
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Silnik to poezja, pięknie mruczy powyżej 3000 obr/min. Wcale tak dużo nie pali jak by się wydawało.Podobno jakieś mankamenty posiada , ale ja nic nie zauważyłem. Na razie jestem zadowolony w 100% i oby to trwało i trwało. (Silnik)