Lista ocen Rover 75 Sedan (100) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 140 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mar
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Dla mnie cichutko nawet maska w benzyniaku jest wyciszona. Czasami siedząc przy włączonym silniku zdarzało mi się próbować odpalić już odpalony samochod, lub wysiadajac na chwilkę wracam i stoję obok i myślę przecież go nie gasilem i jednak nie gasilem zaskakuje mnie z ta cisza na biegu jałowym jednak im bliżej 7tys obr tym bardziej agresywnie się odzywa v6
~Michał
Sedan 1.8 120KM 88kW
Przy jeździe po mieście, jest całkiem cicho. Przy wyższych prędkościach jednak już jest dość głośno i ja uważam to za minus auta. Ogólnie lubię przycisnąć czasami, ale przy 140-160 km/h hałas jest już dość męczący i na dłuższą metę nie lubię tak jeździć. Do 120 km/h jest dobrze, powyżej - robi się głośno. A przynajmniej ja mam takie odczucia.
~Thrill
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Do czasu posiadania fabrycznej szyby przedniej było bajecznie. Auto wewnątrz jest tak ciche, że ani nie daje poczucia osiąganej prędkosci ani nie pozwoli usłyszeć sygnałów przejeżdzającej obok policji :) Niestety złodziej wycieraczek załatwił mi moją oryginalną szybę i ta wymieniona już nie była tak gruba widocznie bo zrobiło sie w aucie znacznie głośniej.
~Thrillco
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
To już trochę powiedziane w dziale o silniku. Mimo ze diesel to wewnątrz trudno to jednoznacznie stwierdzic porównując do innych diesli. Na trasie do uczu dochodzi jedynie pomruk silnika i szum opon, załaczenie radyjka łatwo zagłusza i te dźwięki. Najbardzije chalasliwa jest klima w pierwszym stadium pracy gdy reguluje temperature w aucie.
~POLICJANT
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Tutaj naprawdę trzeba co chwilę patrzyć na prędkościomierz. Wogóle nie czuje się prędkości ani chałasu. Jazda z 160km/h już po paru minutach tak oswaja że ma się wrażenie jakbyśmy ciągneli sie w sznurze samochodów za jakimś ciągnikiem. Szybciej nie jechałem ale ponoć takie same wrażenia są przy 200.
~Michal
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Auto ma przejechane prawie 400tys km, a w środku mam w nim ciszej niż w 7 letnim mondeo z przebiegiem 200tys km. Nie mówię już o moim poprzednim aucie - pasek b5, bo tam to była już tragedia.
~Bi@lY
Sedan 2.0 CDTi 131KM 96kW
Przy 160 na dobrej drodze jest dość cicho. Zawsze mogłoby być lepiej, ale źle tez nie jest. Nie przeszkadza żaden hałas, prócz gdy się wpadnie w ogromną dziurę, co w Polsce rzadkie nie jest.
~Zibi
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Tutaj mogłoby być odrobinę lepiej jak na limuzynę. Co prawda zawsze jeździłem samochodami na benzynę, które są dużo cichsze i stąd moje wysokie wymagania. Chyba po prostu diesle tak mają i trzeba to polubić.
~Brzoza
Sedan 2.0 CDTi 131KM 96kW
Ooo Jedna z największych zalet. Nie słuchać klekoty nawet przy niskichobrotach. Może to się wydawać śmieszne ale ten CDTi słychać troche jak V6 istny mrrrruk aż chce sie dodawać gazu na jałowym :]
Dziennik kosztów dla Rover 75 Sedan
6,9
13,7
12,1
~Paw
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Auto cichutkie, jazda miejska - w zasadzie idealnie cicho. Przy prędkościach powyżej 160 km/h słychać już szum opon. Przy długotrwałej szybkiej jeździe na autostradzie jest to trochę męczące.
Rover 75 Sedan