Lista ocen Rover 75 Sedan (104) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martin
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Cena ze względu na opinie bardzo niska a jakość wysoka jeśli ktoś o nie dbał. wszelkie problemy z naprawami rozwiązane są na forum warto poczytać przed odwiedzeniem mechanika jeśli takiego znajdziemy ponieważ unikają tego auta jak ognia a wielkiej filozofii tam niema
~dejvid
Sedan 1.8 120KM 88kW
za tak niska cene nie kupisz nic lepiej wyglądającego i lepiej wyposazonego BMW AUDI czy merc sie chowaja samochód przyciaga wzrok innych kierowców i przechodniów, jezdzilem wieloma innymi samochodami z wyższej klasy i zadnym tak dobrze mi sie nie jezdziło jak Roverem no moze BMW :]
~RM
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
Tak wyposażonej limuzyny innej marki za te pieniądze się poprostu nie kupi. Niestety oprócz dobrej jakości obićfoteli i materiałów, z których wykonano górną część deski i boczków mamy również marnej jakości imitację drewna i średnie plastiki konsoli środkowej...
~tomeq222
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Za ta cene nie kupisz takiego oryginalnego auta, za ktorym ogladac sie beda za toba wszyscy. Poza tym wygoda i ergonomia. Dochodza z wnetrza auta jakies dziwne dzwieki, trzeszczenie tapicerki, jakies luzy, ale muzyka zaglusza:)tragedji nie ma
~Zibi
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Za cenę najtańszego samochodu kompaktowego z podstawowym wyposażeniem i najsłabszym silnikiem można kupić dobrze utrzymany, świetnie wyposażony, bezpieczny samochód z silnikiem diesla za którym ludzie oglądają sie na ulicy. Wybór nie może być inny.
~Derek
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
podgrzewane fotele, webaso silnika, klimatronic, radio ze sterowaniem w kierownicy, jasne wnętrze, nawigacja fabryczna i wygląd który nieustannie wzbudza podziw osób postronnych i to wszystko za 30 000 zł, chyba trudno o lepszy wybór w tej cenie
~Greg
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
W Anglii za to autko zapłaciłem 4550 GBP, co w Polsce w tym czasie -X 2005- kosztowało by mnie ok 40 000 tys ZLP. I jak mówie1. zawsze serwisowany-uczciwie, reguralnie i przez serwis Rovera. 2. Nie widział na oczy zimy.3. Drogi super równe. 4. Ropa super.
~zico54-->
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Sprawia swietne wrazenie na poczatku->w momencie kupna,a potem zaczyna byc niewdzieczny,pachnaca skora,detale,co z tego skoro wiele aut o sportowym charakterze wyglada lepiej.Cena uwazam ze jest dosc wysoka jak na taki samochod:/
~Aneta
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
Stosunek jakości do ceny jest naprawdę dobry. Auto jest przepiękne, drewniana deska rozdzielcza, jaśniuchna alcantara, doskonałe nagłośnienie, mocny silnik... Ja osobiście jestem bardzo zadowolona.
~salo
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
za 10 tyś zadbany egzemlaż , taniej niż konkurencja jednak utrzymanie droższe , tyle że komfort podrużowania i urok tego auta rekompensują wszystkie jego wady i można mu wybaczyćnawet najgorsze awarje
Rover 75 Sedan