Lista ocen Rover 75 Sedan (101) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 139 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wesley23
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
Szybko się nagrzewa w zimie. Natomiast latem to czysta przyjemność, chłodzi aż robi się szron w kabinie:-) Klimatyzacja dwustrefowa powoduje że marzną też pasażerowie z tyłu:-) Opcja automatyczna działa bez zarzutu.
~tygrys
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Wentylacja i ogrzewanie działało idealnie do czasu gdy zachciało mi sie wymienić filtr kabinowy przeciwpyłkowy. Teraz czasami szyby zbyt wolno odparowyją. Mam webasto i szybciutko jest cieplo w środku w zimie. Polecam.
~msprinter
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Doskonale działające nawiewy, w bardzo krótkim czasie odparowują szyby, ogrzewanie również trzeba pozytywnie ocenić, automatyczna klimatyzacja działa bez zarzutu, chłodzi szybko i efektywnie.
~Michał_M
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
System dogrzewania silnika - rewelacja. W kabinie robi się ciepło po jego nagrzaniu. Nawiew na szyby boczne i przednie doskonały. W klika chwil pozbywamy się zaparowanych szyb. Latem przyjemny chłód.
~Derek
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
problemy z wentylatorem, po wystąpieniu tej usterki i wizytach u mechaników okazało się że jest to powszechna dolegliwość w tym modelu. Koszt nowego wentylatora to 2000 zł, a używanych brakuje na rynku
~merzullord
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
do ogrzania potrzeba dodatkowego urządzenia (znawcy wiedzą w czym rzecz :)) chodzi mi o sprawne webasto, a klima, no cóż działa z siłą zepsutej lodówki, ale tragedii nie ma
~tygrysek
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
silnik sie powoli grzeje co opuznia cieple powietrze z nawiewow, a klimatronic czasem bywa zlosliwy. poza tym plus za duza ilosc nawiewow i funkcje odparowywania szyb.
~POLICJANT
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Pełna automatyka. Odpowiada mi to że cały sytem ciągle coś włącza przełącza i reguluje i to bez mojej ingerencji. Układ robi to co należy i robi to bez zastrzeżeń.
~krzychugora
Sedan 1.8 120KM 88kW
Podgrzewane fotele dają radę, samochód dość szybko robi się też ciepły. Niestety klima wymaga częstych serwisów ze względu na swój wiek.
Dziennik kosztów dla Rover 75 Sedan
6,9
13,7
12,1
~Mar
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Dzięki dodatkowej funkcji odparowywania szyb wyciskanej jednym guziczkiem szybko i sprawnie mamy suche szyby wewnątrz nawet przy dużej wilgotności
Rover 75 Sedan