Lista ocen Rover 75 Sedan (105) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 135 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lolek
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Ogólnie może być.Z tyłu,jak na limuzynę mało miejsca na nogi,chyba że kierowca jedzie z głową w kierownicy.Usytuowanie schowka po stronie pasażera też irracjonalne.
~Barm
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
musze przyznac ze na tylniej kanapie jest troszke malo miejsca i jest nie zbyt wygodna natomiast z przodu jest ok przynajmniej dla mnie a mam 182 zwrosu
~oskow@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Kierowca i pasażer podróżują komfortowo. Dwie osoby z tyłu też , chociaż mniej miejsca na nogi. Trzy z tyłu jadą jak w tramwaju w godzinach szczytu ;)
~Greg
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Żonie z przodu nie przeszkadza nisko położona "glove box". Ja mam n=miejsca opór. Z tyłu nie jeżdżę ale ci co tam byli mówią, że jest ok. Więc ok.
~Mateusz
Sedan 1.8 120KM 88kW
Bardzo dużo miejsca zarówno u kierowcy jak i pasażera, a przestrzeń i wygoda siedzeń z tyłu jak prawdziwa limuzyna
~krzychugora
Sedan 1.8 120KM 88kW
Z przodu - super. Niestety z tyłu jest dość nisko i ciasno, wysokie osoby będą miały problem z komfortową podróżą.
~nie kupujcie tego gówna
Sedan 2.0 CDTi 131KM 96kW
tragedia,limuzyna a w srodku jest tak malo miejsca ze moj kolega w passacie z 98 ma trzy razy wiecej miejsca,porażka
~Kris - www.roverki.pl
Sedan 1.8 16V T 150KM 110kW
Kosztem kształtu nadwozia miejsca dla pasażerów z tyłu nie jest zbyt wiele. Ale za to wygląd auta... bezcenny.
~slowik99@vp.pl
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Samochody podpobnych rozmiarów przeważnie oferują więcej miejsca - Rover jest raczej jak szyty na miarę garnitur
~RM
Sedan 2.0 V6 150KM 110kW
Auto wewnatrz jest mniejsze niż mogłoby się wydawać. Choć to segment E miejscem we wnętrzu może konkurować z autami niższego segmentu
Rover 75 Sedan