Lista ocen Rover (1722)

3,5
~pietras93@interia.pl
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Przyjene i stosunkowo nietuzinkowe na tle swojej klasy auto, troche na minus zuzycie paliwa, hamulce slabe nawet jak na niesportowy samochod
4,1
~xlsaper@o2.pl
Sedan 2.0 Si 131KM 96kW
Elegancka limuzynka klasy sredniej.z dynamicznym hondowskim silnikiem,z dobrze zestrojonym zawieszeniem(choc na polskie drogi chyba takiego nie ma!).Samochód moze sie podobac mimo,ze jest juz prawie dziesiec lat na rynku.Wewnatrz panuje typowo brytyjski klimat-w lepszych wersjach drewno,beżowa skóra.Auto ze smakiem.Cena równiez nie jest wygórowana.Bagażnik-430l.,z możliwością asymetrycznego rozłozenia siedzeń.Ogólnie polecam!!!
4,1
~Wothann
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Auto oceniam wysoko, nie jest nudne, ładna stylistyka. Mechanicznie też poważniejszych problemów nie stwarza. Warto dbać o lakier i zwracać uwagę by na tylnych nadkolach nie powstała rdza. Do jazdy w mieści samochód idealny. W trasie też nie męczy, jednak w testach zderzeniowych nie powala więc nie ma co szaleć.
~ReFLeX
Rover 200 II
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
4,5 gwiazdki. Za bardzo małe pieniądze można było kupić wygodny, pakowny i dość ładny samochód. Bagażnik jak dla mnie był naprawdę ogromny. W środku całkiem dużo miejsca (szczególnie z przodu), dość ładnie (imitacja drewna i w ogóle styl rovera :)). Stosunk
3,5
~Blady
Rover 400 II
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Z czystym sumieniem mogę polecić to auto dla kogoś kto chce podróżować przy niskich kosztach eksploatacji. Ja osobiście chyba bym wybrał Rovera z silnikiem diesla.
~Dominik
Sedan 2.0 Ti Vitesse 200KM 147kW
Auto warte swej ceny mimo legend na temat drogich części i usterkowości.Wszystkie usterki jakie miałem wynikały raczej z mojego nad przeciętnego sposobu użytkowania i fatalnego stanu polskich dróg.Wyposażenie wysoko ponad przeciętne tzn ABS klima dwie poduszki el. wszystkie szyby el.podgrzewane lusterka,Halogeny rekompensują drobne usterki których nie da sie uniknąć.Swoim autem robię rocznie 35 tys więc nie jest to mało.
~zuko123456
Rover 400 II
Sedan 2.0 Di 105KM 77kW
Jestem bardzo zadowolony. Wszystko to na czym mi zależy jest na conajmniej dobrym poziomie. Bogate wyposażenie i cena zakupu poniżej 11000PLN powoduje że jest to chyba "zakup życia":)
~To!maszek
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Zachorowałem na to autko.Kupiłem je i się niemal że w nim zakochałem. Jest zajebisty, szybki, zwrotny, niezawodny,dystyngowany.Jak nim nie jadę to mógłbym się na niego patrzeć całymi dniami.
3,3
~james
Rover 75
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Generalnie dobre auto, pod warunkiem że dbamy i mamy więcej kasy na naprawy, robi ciekawe wrażenie na ulicach, ludzie często mylą z Jaguarem. Bogate wyposażenie rekompensuje drobne usterki angielskich inżynierów, polecam ludziom chcącym mieć coś niespotykanego na ulicach, w otoczeniu fordów, opli i innych masowych samochodów czujemy się wyjątkowo, tylko czy warto aż tyle za to płacić
~cypher81
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Gdyby nie to że potrzebuję auta o innych parametrach kupiłbym go jeszcze raz. Bardzo dobre autko.