Lista ocen Rover (1722)

~juzzy
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Ogólnie jest wspaniały i bardzo ładniutki. Model dobrze wyposażony: ABS, SRS, szyberdach - bajer, klima, wspomaganie kierownicy, w kokpicie wstawki a la drewno - ciekawe. Minus - problem z częściami do tego konkretnego modelu, bo zwykle w katalogach nie jest on dobrze opisany. Nie był w sprzedaży w Polsce, więc wszyscy się dziwią. Auto naprawdę z duszą.
~lrgn
Rover 25
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Bardzo solidny samochod za stosunkowo niewielkie pieniadze. Niska cena wynika glownie z \'egzotycznosci\' marki, ale nie ma sie co bac - z uczciwym sercem polecam kazdemu. Zastanawiamy sie aktualnie nad sprzedaniem drugiego samochodu i zakupem jeszcze jednej 25-ki, bo nie mozemy sie z partnerka pogodzic, kto ma jezdzic Roverkiem :)
~Śmiejący
Sedan 2.0 Ti Vitesse 200KM 147kW
Autko samo w sobie jest świetne, bardzo szybkie i wygodne - lata 90. w najlepszym wydaniu. :)
~Arek
Rover 45
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto godne polecenia, może już nie najnowsze aczkolwiek ma swoją klasę, którą ciężko znaleźć dzisiaj na drogach. Mało awaryjne.
~arkadiusz46@op.pl
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Auto użytkuję 10 lat i 3 miesiące. Przejechałem w tym czasie 130 tyś km. bez żadnej awarii. Nigdy mnie nie zawiodło mimo często długich (3000 km.) i trudnych (Ukraina) tras. UWAGA Przytoczone tu dane dot. eksploatacji tego samochodu pochodzą z programu komputerowego, który specjalnie pod tym kątem został przygotowany.
~Janek
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Autko wśród konkurencji wypada bardzo dobrze, wyróżnia się elegancką brytyjską stylistyką, drewnianymi dodatkami i mocnym jak na swoją pojemność silnikiem.
~melomk
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Slnik jak na ten rocznik i cenę ma bardzo dobrą charakterystykę. Dosyć dużą moc i przyzwoity moment obrotowy. Ale są i wady związane z wiekiem - Występują usterki osprzętu. (Silnik)
~osarro
Hatchback 1.6 Si 112KM 82kW
Jak na autko zyskujące dopiero na popularności a już niestety wycofane z produkcji to jeden z bardziej trafnych propozycji. Na pewno nie będziemy zawiedzeni pod warunkiem iz nie mamy rozmiarów XL i lubimy dynamiczną jazdę
~rover620SDIfan
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Generalnie świetny samochód, gdyby nie ta elektryka. Niemniej jednak w swojej cenie i z silnikiem diesla praktycznie nie ma sobie równych. Mimo że sprzedałem go prawie dwa lata temu to w dalszym ciągu mam do niego ogromny sentyment. Inna sprawa że udało mi się kupić bardzo zadbany egzemplarz. Forum roverków to skarbnica wiedzy na temat tych samochodów.
~greg67
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Fajne auto, przede wszystkim bardzo ładny wygląd i niska awaryjność. Bardzo ekonomiczne, wygodne, koszt eksploatacji przeciętny, części od hondy accord.