Lista ocen Rover (1722)

~Adamczyk20051@wp.pl
Rover 400 II
Sedan 1.4 Si 103KM 76kW
Piękne i niezawodne auto na lata. Większość opini negatywnych zapewne pochodzi od autorów typu ,, leje i jade\" no niestety o samochód trzeba dbać a on nam się odwdzięczy pięciokrotnie.
3,6
~dorete
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Autko bardzo fajne ale kupując je jeszcze raz na pewno zwracałabym uwage na wyposażenie, pojemność silnika. Po prostu chętnie je wymienie na rovera 25 z silniem diesla. Mam nadzieje ze ten modem będzie lepiej wykonany pod względem jakości np plastików w środku, wyciszenia.
~Maruś
Rover 75
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Mogę śmiało polecić Rovera 75 Tourer. Nie wiem czy w automacie bo jednak spalanie nieco wieksze ale za to jak wygodnie... :)
~Daaweed
Rover 25
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Auto nei jest super popularne w Polsce ale jest ich coraz więcej. Silnik 1,4 z mocą 103 KM jest chyba jednym z mocniejszych tej kategorii a jazda z takim silnikiem jest przyjemna.
~wholeeguns@o2.pl
Rover 600
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Przepiękny samochód, mimo swego wieku nadal nie razi swym wygladem, raczej zachwyca, pełna arystokracja, chrom, drewno(naturalny orzech), skóra, Super wyposarzenie w standarcie. Pewnie sie prowadzi nie ma problemu z powaznymi usterkami. Po zainstalowaniu instalacji gazowej b.tania eksploatacja.Polecam.A miłosnieków tej marki zapraszam na stronę WWW.ROVERki.PL by zapoznac sie blizej z tym autem
~marley73@tlen.pl
Rover 400 II
Hatchback 2.0 D 86KM 63kW
Za tak małe pieniądze (11 tys.) kupiłam auto, które sprawuje się rewelacyjnie. Szczególnie podoba mi się jego sylwetka, uwielbiam patrzeć na mojego staruszka. Narzekam nieraz na jego niskie zawieszenie i mały skręt, ale cóż nikt nie jest bez wad. Jego największą zaletą jest bardzo wytrzymałe zawieszenie, auto aż płynie po drodze.
~marwer84
Hatchback 1.6 Si 112KM 82kW
za taką kasę 9000zł nie kupicie żadnego golfa,opla,audi z takim wyposażeniem i rocznikiem.A na tle tych wszystkich golf3 itp rover 200 wygląda dużo dużo nowocześniej i ładniej. Mało kto zna tą markę i tak naprawdę nikt nie wie czego oczekiwać po takim samochodzie na mieście mało roverków więc czujesz się nietuzinkowy he he.
2,5
~Kasia
Hatchback 2.0 SDi 105KM 77kW
Pęknięta turbina, ale nie wiem czy to ma związek z silnikiem. Fakt, że samochód jest mułowaty i ma kiepskie przyspieszenie. (Silnik)
2,7
~Rybol1977
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Ładny , awaryjny, drogi w utrzynamiu angielski niewypał
3,2
~Bochen
Rover Mini
Cooper 1.3 i 63KM 46kW
Auto typowo "niszowe": daje rewelacyjną przyjemność z jazdy, zwraca uwagę (także wśród właścicieli luksusowych aut), dobre do miasta ale kompletnie nie nadaje się na nasze drogi, chyba że jeździ się stałą trasą ze znajomością wszelkich dziur i przejazdów przez torowiska i koleiny oraz wysokich krawężników (niskie zawieszenie). Jako trzecie autko (najlepiej garażowane) - OK.